


-28 %



PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPZWKAS0005
- Тегло: 3.06kg
29.32€ (57.34лв.)
40.60€ (79.40лв.)
без ДДС: 24.43€ (47.78лв.)
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, DLPPZWKAS0005
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 3kg
, цена
, промоция
, отстъпка
, Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, DLPPZWKAS0005 характеристики
, DLPPZWKAS0005 спецификации
, DLPPZWKAS0005 review
, DLPPZWKAS0005 сравнение
, DLPPZWKAS0005 отзиви
, DLPPZWKAS0005 намаление
| Product category : | Dry food |
| Additional features: | Muscle building, Growth period, Grain-free, Gluten-free |
| Dog breed: | Any breed |
| Soy free: | Yes |
| Weight: | 3 kg |
| Sugar free: | Yes |
| Pet specific needs: | Growth period |
| No artificial colours: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| Age of the pet : | Junior |
| Main flavor: | Duck |
| Dosage form: | Solid |
| Package type: | Sack |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg, Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Warnings: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. |
| Crude fibres: | 4% |
| Moisture content: | 9% |
| Fat content: | 16% |
| Crude ash: | 11% |
| Protein: | 29% |





