



ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11,4kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPORJKAS0007
- Тегло: 11.50kg
- SKU: DLPORJKAS0007
138.78€ (271.43лв.)
без ДДС: 115.65€ (226.19лв.)
![]() |
12 x 13.11 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, DLPORJKAS0007
, Orijen
, Офис
, Дом & Градина
, купете ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, цена ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, оферти ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, ревю ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, промоция ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, онлайн магазин ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, поръчай ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg мнения
, ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, orijen {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, гаранция ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, бърза доставка ORIJEN Large Breed Adult - dry dog food - 11
, 4kg
, Orijen цена
, Orijen промоция
, Orijen отстъпка
, Orijen Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Orijen DLPORJKAS0007 характеристики
, Orijen DLPORJKAS0007 спецификации
, Orijen DLPORJKAS0007 review
, Orijen DLPORJKAS0007 сравнение
, Orijen DLPORJKAS0007 отзиви
, Orijen DLPORJKAS0007 намаление
EAN: 064992724054
Technical Specifications
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Category | For dog |
| Additional features | Allergy |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | General health |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Muscle building |
| Dosage form | Solid |
| Dog breed | All breeds of large dogs |
| Pet specific needs | Food alergy |
| Pet specific needs | Reducing food intolerance |
| No artificial colours | Yes |
| Main flavor | Chicken |
| Weight range | 10 kg - 15,9 kg |
| Age of the pet | Adult |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Weight | 11.4 kg |
| Gluten free | Yes |
| Package type | Sack |
| Product category | Dry food |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Crude ash | 8% |
| Crude fibres | 6% |
| Protein | 38% |
| Moisture content | 12% |
| Fat content | 15% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 13.5 x 38 x 64 cm
Weight: 11.5 kg

