





Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: E9PD7L321EZ1
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.42kg
1,194.73€ (2,336.69лв.)
без ДДС: 995.61€ (1,947.24лв.)
![]() |
12 x 112.82 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, E9PD7L321EZ1
, OPTOMA
, Бизнес видео проектори
, Видео проектори & екрани
, купете Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, цена Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, оферти Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, ревю Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, промоция Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, онлайн магазин Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, поръчай Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White мнения
, Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White сравнение
, евтин Бизнес видео проектори
, топ Бизнес видео проектори
, най-добър Бизнес видео проектори
, нов Бизнес видео проектори
, optoma {ucfirst}бизнес видео проектори
, оригинален Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, гаранция Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, бърза доставка Optoma ZH450 data projector Standard throw projector 4500 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, OPTOMA цена
, OPTOMA промоция
, OPTOMA отстъпка
, OPTOMA Бизнес видео проектори
, бизнес видео проектори в българия
, бизнес видео проектори techmag
, онлайн поръчка Бизнес видео проектори
, магазин за Бизнес видео проектори
, топ оферти Бизнес видео проектори
, OPTOMA E9PD7L321EZ1 характеристики
, OPTOMA E9PD7L321EZ1 спецификации
, OPTOMA E9PD7L321EZ1 review
, OPTOMA E9PD7L321EZ1 сравнение
, OPTOMA E9PD7L321EZ1 отзиви
, OPTOMA E9PD7L321EZ1 намаление
| Doesn't contain: | Mercury |
| On Screen Display (OSD) languages: | Arabic, Portuguese, Polish, Japanese, Traditional Chinese, French, Romanian, Simplified Chinese, Danish, Swedish, German, Italian, Dutch, Russian, Czech, Vietnamese, Turkish, English, Norwegian, Spanish |
| Number of OSD languages: | 26 |
| Interactive: | No |
| Password protection: | Yes |
| Noise level: | 29 dB |
| Market positioning: | Presentation |
| Cable lock slot: | Yes |
| Product type: | Standard throw projector |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Product colour: | White |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Auto power off: | Yes |
| Power consumption (economy mode): | 119 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (max): | 173 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power source: | AC |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating altitude: | 0 - 2500 m |
| Height: | 114 mm |
| Package weight: | 4.2 kg |
| Weight: | 3 kg |
| Depth: | 216 mm |
| Width: | 274 mm |
| Remote control included: | Yes |
| Manual: | Yes |
| AC adapter included: | Yes |
| RMS rated power: | 15 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Card reader integrated: | No |
| USB 2.0 Type-A ports quantity: | 1 |
| Serial interface type: | RJ-45, RS-232 |
| HDMI connector type: | Full-size |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Headphone outputs: | 1 |
| DVI port: | No |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DC-in jack: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Analog signal format system: | NTSC 3.58, SECAM L, SECAM G, SECAM 4.25/4.4, PAL I, SECAM K1, PAL H, PAL N, SECAM B, NTSC M, PAL M, PAL B, PAL G, PAL 4.43, NTSC 4.43, SECAM D, NTSC J, SECAM K |
| Supported graphics resolutions: | 1280 x 1024 (SXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200 (UXGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 800 (WXGA) |
| Supported video modes: | 576i, 720p, 1080i, 480i, 576p, 480p, 1080p |
| Full HD: | Yes |
| 3D: | Yes |
| Focal length range: | 20.91 - 32.62 mm |
| Offset: | 116% |
| Zoom type: | Manual |
| Zoom ratio: | 1.6:1 |
| Throw ratio: | 1.4:1 ~ 2.24:1 |
| Zoom capability: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 300000:1 |
| Projection distance: | 1 - 10 m |
| Supported aspect ratios: | 16:9, 16:10, 4:3 |
| Keystone correction, vertical: | -30 - 30° |
| Number of colours: | 1.073 billion colours |
| Projector brightness: | 4500 ANSI lumens |
| Projection technology: | DLP |
| Keystone correction, horizontal: | -30 - 30° |
| Projector native resolution: | 1080p (1920x1080) |
| Screen size compatibility: | 508 - 8178.8 mm (20 - 322") |
| Uniformity: | 75% |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Vertical scan range: | 24 - 120 Hz |
| Horizontal scan range: | 15 - 140 kHz |
| Contrast ratio (dynamic): | 2000000:1 |
| Battery type: | CR2025 |
| Service life of light source: | 30000 h |
| Light source type: | Laser |











