





Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: E9PD7KK01EZ1
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.29kg
1,018.34€ (1,991.71лв.)
без ДДС: 848.62€ (1,659.76лв.)
![]() |
12 x 96.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, E9PD7KK01EZ1
, OPTOMA
, Бизнес видео проектори
, Видео проектори & екрани
, купете Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, цена Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, оферти Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, ревю Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, промоция Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, онлайн магазин Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, поръчай Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White мнения
, Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White сравнение
, евтин Бизнес видео проектори
, топ Бизнес видео проектори
, най-добър Бизнес видео проектори
, нов Бизнес видео проектори
, optoma {ucfirst}бизнес видео проектори
, оригинален Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, гаранция Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, бърза доставка Optoma ZH350 data projector Standard throw projector 3600 ANSI lumens DLP 1080p (1920x1080) 3D White
, OPTOMA цена
, OPTOMA промоция
, OPTOMA отстъпка
, OPTOMA Бизнес видео проектори
, бизнес видео проектори в българия
, бизнес видео проектори techmag
, онлайн поръчка Бизнес видео проектори
, магазин за Бизнес видео проектори
, топ оферти Бизнес видео проектори
, OPTOMA E9PD7KK01EZ1 характеристики
, OPTOMA E9PD7KK01EZ1 спецификации
, OPTOMA E9PD7KK01EZ1 review
, OPTOMA E9PD7KK01EZ1 сравнение
, OPTOMA E9PD7KK01EZ1 отзиви
, OPTOMA E9PD7KK01EZ1 намаление
| Doesn't contain: | Mercury |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Interactive: | No |
| Noise level (economic mode): | 27 dB |
| Market positioning: | Business |
| Product type: | Standard throw projector |
| Product colour: | White |
| Power consumption (economy mode): | 89 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power source: | AC |
| Power consumption (max): | 140 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Depth: | 216 mm |
| Width: | 274 mm |
| Height: | 114 mm |
| Weight: | 4.2 kg |
| Smart TV: | No |
| Wi-Fi: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| RMS rated power: | 15 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of built-in speakers: | 1 |
| Card reader integrated: | No |
| Headphone outputs: | 1 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity: | 1 |
| Serial interface type: | RS-232 |
| Consumer Electronics Control (CEC) support: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DVI port: | No |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| 3D: | Yes |
| Full HD: | Yes |
| Supported video modes: | 576i, 576p, 480i, 480p, 1080p, 720p, 1080i |
| Analog signal format system: | NTSC, PAL, SECAM |
| Supported graphics resolutions: | 1600 x 1200 (UXGA), 1400 x 1050 (SXGA+), 1280 x 1024 (SXGA), 640 x 480 (VGA), 1920 x 1200 (WUXGA), 1024 x 768 (XGA), 1440 x 900 (WXGA+), 1280 x 768 (WXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA) |
| Zoom type: | Manual |
| Zoom capability: | Yes |
| Zoom ratio: | 1.1:1 |
| Aperture range (F-F): | 2.5 - 2.67 |
| Throw ratio: | 1.48-1.62:1 |
| Focal length range: | 12.81 - 16.74 mm |
| Contrast ratio (typical): | 300000:1 |
| Vertical scan range: | 15.375 - 91.146 Hz |
| Projection technology: | DLP |
| Supported aspect ratios: | 16:10, 16:9, 4:3 |
| Uniformity: | 75% |
| Number of colours: | 1.073 billion colours |
| Projection distance: | 0.8 - 10 m |
| Projector brightness: | 3600 ANSI lumens |
| Projector native resolution: | 1080p (1920x1080) |
| Keystone correction, vertical: | -30 - 30° |
| Keystone correction, horizontal: | -30 - 30° |
| 3D vertical scan range: | 50 - 85 Hz |
| Smart projector: | No |
| Light source type: | Laser |
| Service life of light source: | 30000 h |











