





Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: E9PV7JL01EZ4
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 6.30kg
2,031.28€ (3,972.83лв.)
без ДДС: 1,692.73€ (3,310.69лв.)
![]() |
12 x 191.82 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, E9PV7JL01EZ4
, OPTOMA
, Бизнес видео проектори
, Видео проектори & екрани
, купете Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, цена Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, оферти Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, ревю Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, промоция Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, онлайн магазин Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, поръчай Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black мнения
, Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black сравнение
, евтин Бизнес видео проектори
, топ Бизнес видео проектори
, най-добър Бизнес видео проектори
, нов Бизнес видео проектори
, optoma {ucfirst}бизнес видео проектори
, оригинален Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, гаранция Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, бърза доставка Optoma UHZ55 data projector Standard throw projector 3000 ANSI lumens DLP UHD 4K (3840x2160) 3D Black
, OPTOMA цена
, OPTOMA промоция
, OPTOMA отстъпка
, OPTOMA Бизнес видео проектори
, бизнес видео проектори в българия
, бизнес видео проектори techmag
, онлайн поръчка Бизнес видео проектори
, магазин за Бизнес видео проектори
, топ оферти Бизнес видео проектори
, OPTOMA E9PV7JL01EZ4 характеристики
, OPTOMA E9PV7JL01EZ4 спецификации
, OPTOMA E9PV7JL01EZ4 review
, OPTOMA E9PV7JL01EZ4 сравнение
, OPTOMA E9PV7JL01EZ4 отзиви
, OPTOMA E9PV7JL01EZ4 намаление
| Interactive: | No |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Vietnamese, Swedish, English, Norwegian, Greek, Traditional Chinese, French, Korean, Romanian, Simplified Chinese, Danish, Polish, Spanish, Turkish, Japanese, Arabic, Portuguese, German, Italian, Dutch, Czech |
| Password protection: | Yes |
| Noise level: | 29 dB |
| Noise level (economic mode): | 27 dB |
| Number of OSD languages: | 25 |
| Product colour: | Black |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Market positioning: | Home cinema |
| Cable lock slot: | Yes |
| Product type: | Standard throw projector |
| Power consumption (max): | 230 W |
| Power consumption (economy mode): | 175 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power source: | AC |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 85% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Operating altitude: | 0 - 3000 m |
| Weight: | 4.8 kg |
| Package weight: | 6.5 kg |
| Depth: | 265 mm |
| Width: | 337 mm |
| Height: | 119.3 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Smart TV: | No |
| AC adapter included: | Yes |
| Manual: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Remote control type: | IR |
| Remote control included: | Yes |
| Built-in display: | No |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| RMS rated power: | 10 W |
| Card reader integrated: | No |
| Audio (L/R) out: | 1 |
| Serial interface type: | RJ-45, RS-232 |
| S/PDIF out port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| HDMI version: | 2.0 |
| USB 2.0 Type-A ports quantity: | 3 |
| 3D sync port: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Supported video modes: | 576p, 480i, 720p, 576i, 480p, 1080p, 1080i |
| Analog signal format system: | SECAM G, SECAM 4.25/4.4, NTSC M, PAL M, PAL D, SECAM B, PAL B, PAL G, PAL 4.43, NTSC 3.58, SECAM L, PAL I, SECAM K1, PAL H, PAL N, SECAM K, NTSC 4.43, SECAM D, NTSC J |
| Supported graphics resolutions: | 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 768 (WXGA), 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1600 x 1200 (UXGA), 1360 x 768 (WXGA), 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 1280 x 800 (WXGA) |
| Full HD: | Yes |
| 3D: | Yes |
| Zoom type: | Manual |
| Zoom capability: | Yes |
| Offset: | 105% |
| Focal length range: | 12.81 - 16.74 mm |
| Throw ratio: | 1.21:1 - 1.59:1 |
| Supported aspect ratios: | 4:3 |
| Number of colours: | 1.073 billion colours |
| Horizontal scan range: | 15.375 - 91.146 kHz |
| Keystone correction, vertical: | -30 - 30° |
| Screen size compatibility: | 866.1 - 7681 mm (34.1 - 302.4") |
| Uniformity: | 80% |
| Projection technology: | DLP |
| Projection distance: | 1.2 - 8.1 m |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 2500000:1 |
| Projector brightness: | 3000 ANSI lumens |
| Projector native resolution: | UHD 4K (3840x2160) |
| Vertical scan range: | 24 - 120 Hz |
| Keystone correction, horizontal: | -30 - 30° |
| Contrast ratio (typical): | 2500000:1 |
| Light source type: | Laser |
| Service life of light source: | 30000 h |











