





Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: E1P0A3LWE1Z1
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 10.80kg
4,176.76€ (8,169.02лв.)
без ДДС: 3,480.63€ (6,807.52лв.)
![]() |
12 x 394.42 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, E1P0A3LWE1Z1
, OPTOMA
, Бизнес видео проектори
, Видео проектори & екрани
, купете Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, цена Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, оферти Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, ревю Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, промоция Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, онлайн магазин Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, поръчай Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White мнения
, Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White сравнение
, евтин Бизнес видео проектори
, топ Бизнес видео проектори
, най-добър Бизнес видео проектори
, нов Бизнес видео проектори
, optoma {ucfirst}бизнес видео проектори
, оригинален Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, гаранция Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, бърза доставка Optoma UHZ65LV data projector 5000 ANSI lumens DMD DCI 4K (4096 x 2160) 3D Ceiling / Floor mounted projector White
, OPTOMA цена
, OPTOMA промоция
, OPTOMA отстъпка
, OPTOMA Бизнес видео проектори
, бизнес видео проектори в българия
, бизнес видео проектори techmag
, онлайн поръчка Бизнес видео проектори
, магазин за Бизнес видео проектори
, топ оферти Бизнес видео проектори
, OPTOMA E1P0A3LWE1Z1 характеристики
, OPTOMA E1P0A3LWE1Z1 спецификации
, OPTOMA E1P0A3LWE1Z1 review
, OPTOMA E1P0A3LWE1Z1 сравнение
, OPTOMA E1P0A3LWE1Z1 отзиви
, OPTOMA E1P0A3LWE1Z1 намаление
| Noise level: | 30 dB |
| Cable lock slot: | Yes |
| Product colour: | White |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Product type: | Ceiling / Floor mounted projector |
| Market positioning: | Presentation |
| Power consumption (typical): | 386 W |
| Power consumption (max): | 444 W |
| AC input voltage: | 100-240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power source: | AC |
| Power consumption (economy mode): | 285 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 5 - 85% |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 40 °C |
| Weight: | 9.98 kg |
| Height: | 330.2 mm |
| Depth: | 152.4 mm |
| Width: | 497.8 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Smart TV: | No |
| Wi-Fi: | No |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| Remote control type: | IR |
| Built-in display: | No |
| Card reader integrated: | No |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 1.4/2.0 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| DVI port: | No |
| S/PDIF out port: | Yes |
| Audio (L/R) in: | 1 |
| HDMI connector type: | Full-size |
| Serial interface type: | RS-232, RJ-45 |
| Audio (L/R) out: | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Full HD: | Yes |
| 3D: | Yes |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 4096 x 2160, 640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 3840 x 2160 |
| Analog signal format system: | PAL, SECAM, NTSC |
| Supported video modes: | 480p, 1080p, 720p, 1080i, 2160p, 480i, 576p, 576i |
| Offset: | 100% |
| Focal length range: | 21 - 33 mm |
| Zoom ratio: | 1.6:1 |
| Throw ratio: | 1.39 – 2.22 |
| Aperture range (F-F): | 2.5 - 3.26 |
| Contrast ratio (dynamic): | 300000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Vertical scan range: | 24 - 120 Hz |
| Horizontal scan range: | 31 - 153 kHz |
| Contrast ratio (typical): | 2000:1 |
| Projector native resolution: | DCI 4K (4096 x 2160) |
| Projector brightness: | 5000 ANSI lumens |
| Projection technology: | DMD |
| Number of colours: | 1.073 billion colours |
| Projection distance: | 1.3 - 9.5 m |
| Matrix size: | 1.68 cm (0.66") |
| Screen size compatibility: | 685.8 - 7670.8 mm (27 - 302") |
| Uniformity: | 70% |
| Supported aspect ratios: | 4:3, 16:9, 16:10 |
| Service life of light source (economic mode): | 30000 h |
| Light source type: | Laser |
| Service life of light source: | 20000 h |











