


-40 %



MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ADL-002EU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.38kg
341.81€ (668.52лв.)
566.82€ (1,108.60лв.)
без ДДС: 284.84€ (557.10лв.)
![]() |
12 x 32.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, ADL-002EU
, MSI
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, цена MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, оферти MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, ревю MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, промоция MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, онлайн магазин MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, поръчай MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black мнения
, MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, msi {ucfirst}настолни компютри
, оригинален MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, гаранция MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, бърза доставка MSI Cubi ADL-002EU N100 mini PC Intel Celeron N 4 GB DDR4-SDRAM 128 GB SSD Windows 11 Pro Workstation Black
, MSI цена
, MSI промоция
, MSI отстъпка
, MSI Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, MSI ADL-002EU характеристики
, MSI ADL-002EU спецификации
, MSI ADL-002EU review
, MSI ADL-002EU сравнение
, MSI ADL-002EU отзиви
, MSI ADL-002EU намаление
| Processor family: | Intel® Celeron® N |
| Processor frequency: | 3.4 GHz |
| Processor cache: | 6 MB |
| Processor model: | N100 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor threads: | 4 |
| Processor cores: | 4 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Number of processors installed: | 1 |
| Processor base power: | 6 W |
| On-board graphics card model: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| Internal memory: | 4 GB |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 4 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Product colour: | Black |
| Number of 2.5" bays: | 1 |
| Chassis type: | Mini PC |
| VESA mounting: | Yes |
| Power supply: | 65 W |
| Weight: | 453 g |
| Height: | 45 mm |
| Depth: | 116 mm |
| Width: | 112 mm |
| LAN controller: | Realtek RTL8111H |
| Ethernet LAN data rates: | 1000 Mbit/s |
| WLAN controller model: | Intel Dual Band Wireless-AC 9462 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Audio chip: | Realtek ALC283 |
| Product type: | Workstation |
| Display included: | No |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Total storage capacity: | 128 GB |
| Optical drive type: | No |
| SSD interface: | SATA |
| Number of storage drives supported: | 2 |
| SSD capacity: | 128 GB |
| SSD form factor: | M.2 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total SSDs capacity: | 128 GB |
| Number of storage drives installed: | 1 |
| Storage media: | SSD |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DC-in jack: | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 2 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |






