





Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KOMACNGIP0031
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 17.00kg
0.00€ (0.00лв.)
без ДДС: 0.00€ (0.00лв.)
Етикети:
Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, KOMACNGIP0031
, Actina
, Настолни компютри
, Настолни компютри & Монитори
, купете Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, цена Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, оферти Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, ревю Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, промоция Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, онлайн магазин Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, поръчай Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black мнения
, Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black сравнение
, евтин Настолни компютри
, топ Настолни компютри
, най-добър Настолни компютри
, нов Настолни компютри
, actina {ucfirst}настолни компютри
, оригинален Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, гаранция Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, бърза доставка Actina 5901443383970 PC Intel® Core™ i5 i5-13500 32 GB DDR4-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Midi Tower Black
, Actina цена
, Actina промоция
, Actina отстъпка
, Actina Настолни компютри
, настолни компютри в българия
, настолни компютри techmag
, онлайн поръчка Настолни компютри
, магазин за Настолни компютри
, топ оферти Настолни компютри
, Actina KOMACNGIP0031 характеристики
, Actina KOMACNGIP0031 спецификации
, Actina KOMACNGIP0031 review
, Actina KOMACNGIP0031 сравнение
, Actina KOMACNGIP0031 отзиви
, Actina KOMACNGIP0031 намаление
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.8 GHz |
| Processor generation: | 13th gen Intel® Core™ i5 |
| Performance-core base frequency: | 2.5 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Number of processors installed: | 1 |
| Performance cores: | 6 |
| Maximum turbo power: | 154 W |
| Processor base power: | 65 W |
| Processor socket: | LGA 1700 |
| Efficient-core base frequency: | 1.8 GHz |
| Processor frequency: | 1.8 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor model: | i5-13500 |
| Processor cores: | 14 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor threads: | 20 |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Processor cache: | 24 MB |
| Processor family: | Intel® Core™ i5 |
| Discrete GPU manufacturer: | NVIDIA |
| Graphics card HDMI ports quantity: | 1 |
| Discrete graphics memory type: | GDDR6X |
| Number of discrete graphics cards: | 1 |
| On-board graphics card family: | Intel® UHD Graphics |
| Discrete graphics card: | Yes |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Graphics card DisplayPorts quantity: | 3 |
| On-board graphics card: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Discrete graphics card model: | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
| CUDA: | Yes |
| Discrete graphics card memory: | 12 GB |
| NVIDIA GameWorks VR: | Yes |
| On-board graphics card model: | Intel UHD Graphics 770 |
| Internal memory manufacturer: | Kingston |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 16 GB |
| Memory slots: | 4x DIMM |
| Internal memory: | 32 GB |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Maximum internal memory: | 128 GB |
| Memory clock speed: | 3600 MHz |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| ECC: | No |
| RGB backlighting: | Yes |
| Housing material: | Metal, Plastic, Tempered glass |
| Number of 2.5" bays: | 2 |
| Number of 3.5" bays: | 2 |
| Viewing window: | Yes |
| VESA mounting: | No |
| Chassis type: | Midi Tower |
| Water cooling system: | No |
| Refurbished: | No |
| Product colour: | Black |
| Power supply input voltage: | 100-240 V |
| 80 PLUS certification: | 80 PLUS Gold |
| Power supply: | 850 W |
| Depth: | 442 mm |
| Width: | 220 mm |
| Height: | 472 mm |
| Weight: | 10 kg |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Cabling technology: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 2500, 1000 Mbit/s, 10 |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Virtual Reality (VR) ready: | Yes |
| Market positioning: | Gaming |
| Powered by: | ENDORFY |
| Product type: | PC |
| Audio output channels: | 7.1 channels |
| Motherboard form factor: | micro ATX |
| Motherboard chipset: | Intel B760 |
| Display included: | No |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots: | 3 |
| Operating system installed: | No |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Number of storage drives supported: | 6 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Number of storage drives installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express |
| NVMe: | Yes |
| Intel® Optane™ Memory module installed: | No |
| SSD form factor: | M.2 |
| Optical drive type: | No |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Number of front audio ports: | 2 |
| Number of rear USB ports: | 6 |
| Number of rear audio ports: | 3 |
| Fiber NIC port (Flex I/O): | No |
| Line-in: | Yes |
| Number of front USB ports: | 2 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Microphone in: | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4: | No |
| Line-out: | No |
| S/PDIF out port: | No |
| PS/2 ports quantity: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| DVI port: | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Number of SATA III connectors: | 4 |
| DisplayPorts quantity: | 4 |
| Combo headphone/mic port: | No |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity: | 2 |
| DC-in jack: | No |
| TV tuner integrated: | No |
| Built-in microphone: | No |










