


-33 %



Maclean electric ceiling TV mount, TUYA support, max VESA 600x400, 90st swivel remote control, 23"-65", 30kg, MC-491 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MC-491
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 13.00kg
352.49€ (689.41лв.)
528.74€ (1,034.13лв.)
без ДДС: 293.74€ (574.51лв.)
![]() |
12 x 33.29 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, MC-491
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, цена Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, оферти Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, ревю Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, промоция Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, онлайн магазин Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, поръчай Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491 мнения
, Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491 сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, гаранция Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, бърза доставка Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 23-65
, 30kg
, MC-491
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-491 характеристики
, Maclean MC-491 спецификации
, Maclean MC-491 review
, Maclean MC-491 сравнение
, Maclean MC-491 отзиви
, Maclean MC-491 намаление
| Product colour: | Black |
| Mounting kit: | Yes |
| Multi-code remote control: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Angle of rotation: | 90° |
| Tuya Smart System module: | Y |
| Warnings: | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer., Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Maximum screen size: | 165.1 cm (65") |
| Minimum screen size: | 58.4 cm (23") |
| Maximum weight capacity: | 30 kg |
| Mounting type: | Ceiling |
| Maximum VESA mount: | 400 x 400 mm |










