


-33 %



Maclean electric ceiling TV mount, TUYA support, max VESA 600x400, 90st swivel remote control, 32"-75", 35kg, MC-490 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MC-490
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 14.00kg
384.00€ (751.04лв.)
576.00€ (1,126.56лв.)
без ДДС: 320.00€ (625.87лв.)
![]() |
12 x 36.26 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, MC-490
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, цена Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, оферти Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, ревю Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, промоция Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, онлайн магазин Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, поръчай Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490 мнения
, Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490 сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, гаранция Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, бърза доставка Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, 90st swivel remote control
, 32-75
, 35kg
, MC-490
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-490 характеристики
, Maclean MC-490 спецификации
, Maclean MC-490 review
, Maclean MC-490 сравнение
, Maclean MC-490 отзиви
, Maclean MC-490 намаление
| Product colour: | Black |
| Mounting kit: | Yes |
| Angle of rotation: | 90° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Multi-code remote control: | Yes |
| Tuya Smart System module: | Y |
| Height adjustment: | Yes |
| Warnings: | Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling., Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer. |
| Maximum screen size: | 190.5 cm (75") |
| Minimum screen size: | 81.3 cm (32") |
| Maximum VESA mount: | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity: | 35 kg |
| Mounting type: | Ceiling |










