


-33 %



Maclean electric ceiling TV mount, TUYA support, max VESA 600x400, remote control, 23"-55", 30kg, MC-492 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MC-492
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 8.33kg
263.89€ (516.13лв.)
395.83€ (774.18лв.)
без ДДС: 219.91€ (430.11лв.)
![]() |
12 x 24.92 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, MC-492
, Maclean
, Стойки
, Телевизори & аксесоари
, купете Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, цена Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, оферти Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, ревю Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, промоция Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, онлайн магазин Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, поръчай Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492 мнения
, Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492 сравнение
, евтин Стойки
, топ Стойки
, най-добър Стойки
, нов Стойки
, maclean {ucfirst}стойки
, оригинален Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, гаранция Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, бърза доставка Maclean electric ceiling TV mount
, TUYA support
, max VESA 600x400
, remote control
, 23-55
, 30kg
, MC-492
, Maclean цена
, Maclean промоция
, Maclean отстъпка
, Maclean Стойки
, стойки в българия
, стойки techmag
, онлайн поръчка Стойки
, магазин за Стойки
, топ оферти Стойки
, Maclean MC-492 характеристики
, Maclean MC-492 спецификации
, Maclean MC-492 review
, Maclean MC-492 сравнение
, Maclean MC-492 отзиви
, Maclean MC-492 намаление
| Product colour: | Black |
| Mounting kit: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Tuya Smart System module: | Y |
| Multi-code remote control: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Warnings: | Do not exceed the maximum user weight recommended by the manufacturer., Regularly check the fixings and tighten screws as necessary to prevent the monitor/TV from falling. |
| Maximum screen size: | 139.7 cm (55") |
| Maximum VESA mount: | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity: | 30 kg |
| Mounting type: | Ceiling |
| Minimum screen size: | 58.4 cm (23") |










