
-33 %
Logitech Wireless Combo MK330 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 920-003999
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 0.93kg
54.10€ (105.80лв.)
81.14€ (158.70лв.)
без ДДС: 45.08€ (88.17лв.)
Етикети:
Logitech Wireless Combo MK330
, 920-003999
, LOGITECH
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете Logitech Wireless Combo MK330
, цена Logitech Wireless Combo MK330
, оферти Logitech Wireless Combo MK330
, ревю Logitech Wireless Combo MK330
, промоция Logitech Wireless Combo MK330
, онлайн магазин Logitech Wireless Combo MK330
, поръчай Logitech Wireless Combo MK330
, Logitech Wireless Combo MK330 мнения
, Logitech Wireless Combo MK330 сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, logitech {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален Logitech Wireless Combo MK330
, гаранция Logitech Wireless Combo MK330
, бърза доставка Logitech Wireless Combo MK330
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, LOGITECH 920-003999 характеристики
, LOGITECH 920-003999 спецификации
, LOGITECH 920-003999 review
, LOGITECH 920-003999 сравнение
, LOGITECH 920-003999 отзиви
, LOGITECH 920-003999 намаление
| Wireless range: | 10 m |
| Plug and Play: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Keyboard style: | Straight |
| Protection features: | Spill resistant |
| Number of batteries (keyboard): | 2 |
| Battery type: | AA |
| Keyboard battery type: | AAA |
| Battery capacity: | 2000 mAh |
| Battery technology: | Alkaline |
| Power source type: | Battery |
| Service life of battery: | 24 month(s) |
| Number of batteries supported: | 3 |
| Mouse weight: | 75.2 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 446.3 x 20.5 x 183 mm |
| Keyboard weight: | 570 g |
| Mouse dimensions (WxDxH): | 60 x 39 x 99 mm |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10 |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| User guide: | Yes |
| Receiver weight: | 2 g |
| Package weight: | 980 g |
| Receiver dimensions (WxDxH): | 14.4 x 6.6 x 18.7 mm |
| Receiver type: | Unifying receiver |
| Receiver included: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Package width: | 187 mm |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Package height: | 62 mm |
| Scroll type: | Wheel |
| Mouse included: | Yes |
| Buttons quantity: | 3 |
| Scroll: | Yes |
| Movement detection technology: | Optical |
| Number of batteries (mouse): | 1 |
| Mouse battery type: | AA |
| Mouse battery life: | 12 month(s) |
| Numeric keypad: | Yes |
| On/off switch: | Yes |
| Spill-resistant up to: | 60 ml |
| Keyboard language: | US International |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Device interface: | RF Wireless |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Purpose: | PC/Server |
| Recommended usage: | Office |
| Keyboard layout: | QWERTY |
| Master (outer) case gross weight: | 4.52 kg |
| Harmonized System (HS) code: | 84716060 |










