





Logitech Wireless Combo MK270 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 920-004509
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.75kg
36.36€ (71.11лв.)
без ДДС: 30.30€ (59.26лв.)
Етикети:
Logitech Wireless Combo MK270
, 920-004509
, LOGITECH
, Геймърски клавиатури
, Геймърска периферия
, купете Logitech Wireless Combo MK270
, цена Logitech Wireless Combo MK270
, оферти Logitech Wireless Combo MK270
, ревю Logitech Wireless Combo MK270
, промоция Logitech Wireless Combo MK270
, онлайн магазин Logitech Wireless Combo MK270
, поръчай Logitech Wireless Combo MK270
, Logitech Wireless Combo MK270 мнения
, Logitech Wireless Combo MK270 сравнение
, евтин Геймърски клавиатури
, топ Геймърски клавиатури
, най-добър Геймърски клавиатури
, нов Геймърски клавиатури
, logitech {ucfirst}геймърски клавиатури
, оригинален Logitech Wireless Combo MK270
, гаранция Logitech Wireless Combo MK270
, бърза доставка Logitech Wireless Combo MK270
, LOGITECH цена
, LOGITECH промоция
, LOGITECH отстъпка
, LOGITECH Геймърски клавиатури
, геймърски клавиатури в българия
, геймърски клавиатури techmag
, онлайн поръчка Геймърски клавиатури
, магазин за Геймърски клавиатури
, топ оферти Геймърски клавиатури
, LOGITECH 920-004509 характеристики
, LOGITECH 920-004509 спецификации
, LOGITECH 920-004509 review
, LOGITECH 920-004509 сравнение
, LOGITECH 920-004509 отзиви
, LOGITECH 920-004509 намаление
| Wireless range: | 10 m |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| Plug and Play: | Yes |
| Wrist rest: | No |
| Protection features: | Spill resistant |
| Product colour: | Black |
| LED indicators: | Yes |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Backlight: | No |
| Adjustable keyboard height: | Yes |
| Keyboard style: | Straight |
| Ergonomic design: | No |
| Power source type: | Battery |
| Battery type: | AAA |
| Battery technology: | Alkaline |
| Number of batteries supported: | 4 |
| Keyboard battery type: | AAA |
| Auto power off: | Yes |
| Service life of battery: | 36 month(s) |
| Battery capacity: | 2000 mAh |
| Number of batteries (keyboard): | 2 |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -40 - 60 °C |
| Mouse dimensions (WxDxH): | 60 x 39 x 99 mm |
| Keyboard weight: | 498 g |
| Mouse weight: | 75.2 g |
| Keyboard dimensions (WxDxH): | 441 x 18 x 149 mm |
| Linux operating systems supported: | Yes |
| Windows operating systems supported: | Windows 11, Windows 10 |
| Other operating systems supported: | ChromeOS |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| Package type: | Box |
| Package height: | 46 mm |
| Package width: | 158 mm |
| Package weight: | 743.5 g |
| User guide: | Yes |
| Batteries included: | Yes |
| Receiver included: | Yes |
| Receiver type: | Nano receiver |
| Receiver dimensions (WxDxH): | 14.4 x 6.6 x 18.7 mm |
| Wireless receiver interface: | USB Type-A |
| Receiver weight: | 2 g |
| Scroll type: | Wheel |
| Movement detection technology: | Optical |
| Mouse included: | Yes |
| Buttons quantity: | 3 |
| Form factor: | Ambidextrous |
| Scroll: | Yes |
| Scrolling directions: | Vertical |
| Mouse battery type: | AA |
| Mouse battery life: | 12 month(s) |
| USB hub: | No |
| Keyboard form factor: | Full-size (100%) |
| On/off switch: | Yes |
| Purpose: | PC/Server |
| Numeric keypad: | Yes |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Pointing device: | No |
| Device interface: | USB |
| Frequency band: | 2.4 GHz |
| Windows keys: | Yes |
| Recommended usage: | Home |
| Keyboard number of keys: | 111 |
| Keyboard language: | US International |
| Fingerprint reader: | No |
| Key travel distance: | 3.2 mm |
| Spill-resistant up to: | 60 ml |
| Hot keys: | Yes |
| Keyboard layout: | QWERTY |
| Keyboard keys operating life: | 5 million characters |
| Angle adjustment (max): | 8° |
| Number of hot keys: | 8 |
| Harmonized System (HS) code: | 84716060 |
| Master (outer) case gross weight: | 4.96 kg |










