LG UHD 43UR78003LK TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
LG UHD 43UR78003LK TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black 43UR78003LK – LG  Телевизори
-33 %
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 43UR78003LK
  • Гаранция: 24 месеца
  • Тегло: 10.70kg
ГПР /%/
Product colour:Black
Energy efficiency class (HDR):G
Energy efficiency class (SDR):G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:54 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:83 kWh
Power consumption (standby):0.5 W
Height (with stand):621 mm
Depth (with stand):200 mm
Depth (without stand):57.1 mm
Weight (without stand):8.8 kg
Height (without stand):564 mm
Width (with stand):967 mm
Width (without stand):967 mm
Weight (with stand):8.9 kg
Wi-Fi:Yes
HGiG mode:Yes
High Dynamic Range (HDR) technology:High Dynamic Range 10 (HDR10)
High Dynamic Range (HDR) supported:Yes
LED backlight:Yes
HD type:4K Ultra HD
Screen shape:Flat
Display diagonal:109.2 cm (43")
Native aspect ratio:16:9
Display technology:LCD
Display diagonal (metric):108 cm
Display resolution:3840 x 2160 pixels
Native refresh rate:60 Hz
RMS rated power:20 W