





















LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVALG-LCD0697
- Тегло: 40.00kg
- SKU: TVALG-LCD0697
1,606.20€ (3,141.45лв.)
без ДДС: 1,338.50€ (2,617.88лв.)
![]() |
12 x 151.68 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVALG-LCD0697
, LG
, TV & Електроника
, купете LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, lg {ucfirst}tv & електроника
, оригинален LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG QNED evo AI 75QNED93A6A 190.5 cm (75) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, LG TVALG-LCD0697 характеристики
, LG TVALG-LCD0697 спецификации
, LG TVALG-LCD0697 review
, LG TVALG-LCD0697 сравнение
, LG TVALG-LCD0697 отзиви
, LG TVALG-LCD0697 намаление
EAN: 8806096416754
MPN: 75QNED93A6A.AEUQ
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 400 x 300 |
| Frameless design | Yes |
| Stand type | Connected stand |
| Introduction year | 2025 |
| AC input voltage | 100-240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy saving mode | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 305 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 140 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | G |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Number of OSD languages | 38 |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Voice guide | Yes |
| Programming period | 8 day(s) |
| Width (with stand) | 1667 mm |
| Depth (with stand) | 402 mm |
| Height (with stand) | 1028 mm |
| Weight (with stand) | 27.6 kg |
| Stand width | 55 cm |
| Width (without stand) | 1667 mm |
| Weight (without stand) | 25.7 kg |
| Depth (without stand) | 58.8 mm |
| Height (without stand) | 955 mm |
| Stand depth | 40.2 cm |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Web browser | Yes |
| Processor cores | 4 |
| Video formats supported | HEVC/H.265 |
| Video formats supported | VP9 |
| Video formats supported | AV1 |
| Picture processing technology | LG AI Picture Pro |
| AMD FreeSync | Yes |
| Picture processor | α8 AI Processor 4K |
| WiSA Ready | Yes |
| Backlight dimming technology | Precision Dimming Pro |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Filmmaker Mode |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dynamic Tone Mapping PRO |
| DVD player | No |
| Subtitles function | Yes |
| Teletext function | Yes |
| Game mode | Yes |
| Multi View | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| AMD FreeSync type | FreeSync |
| Package height | 1103 mm |
| Package weight | 38 kg |
| Package depth | 164 mm |
| Package width | 2060 mm |
| Cables included | AC |
| Remote control included | Yes |
| Desktop stand | Yes |
| LED backlight | Yes |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Screen shape | Flat |
| Display diagonal | 190.5 cm (75") |
| Motion interpolation technology | Motion Pro |
| Display diagonal (metric) | 189 cm |
| Display technology | QNED MiniLED |
| Native refresh rate | 120 Hz |
| LED backlighting type | Mini LED |
| Display refresh rates supported | 144 Hz |
| Audio output channels | 2.2 channels |
| Number of speakers | 4 |
| Subwoofer RMS power | 20 W |
| RMS rated power | 40 W |
| Sound modes | Clear Voice Pro |
| Sound modes | AI Sound Pro |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Audio decoders | Dolby Digital |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Built-in subwoofer | Yes |
| Digital audio optical out | 1 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| PC in (D-Sub) | No |
| RF ports quantity | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| HDMI version | 2.1 |
| Common interface (CI) | Yes |
| HDMI ports quantity | 4 |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-S |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Tuner type | Analog & digital |
| Operating system installed | WebOS |
| Smart TV | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Internet TV | Yes |
| LG technologies (AV/TV) | AI Acoustic Tuning |
| LG technologies (AV/TV) | Dynamic Tone Mapping Pro |
| LG technologies (AV/TV) | AI Sound Pro |
| LG technologies (AV/TV) | ThinQ™ |
| LG technologies (AV/TV) | Bluetooth Surround Ready |
| LG technologies (AV/TV) | LG Sound Sync |
| LG technologies (AV/TV) | WOW Orchestra |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 206 x 109 cm
Weight: 40 kg



