


-31 %



LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OLED77C41LA.AEU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 38.50kg
2,272.52€ (4,444.67лв.)
3,305.50€ (6,464.99лв.)
без ДДС: 1,893.77€ (3,703.89лв.)
![]() |
12 x 214.60 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, OLED77C41LA.AEU
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG OLED77C41LA TV 195.6 cm (77) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG OLED77C41LA.AEU характеристики
, LG OLED77C41LA.AEU спецификации
, LG OLED77C41LA.AEU review
, LG OLED77C41LA.AEU сравнение
, LG OLED77C41LA.AEU отзиви
, LG OLED77C41LA.AEU намаление
| Product colour: | Black |
| Introduction year: | 2024 |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 300 x 200 |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 126 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 274 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Depth (with stand): | 267 mm |
| Height (with stand): | 1035 mm |
| Width (with stand): | 1711 mm |
| Weight (without stand): | 23.5 kg |
| Depth (without stand): | 47.1 mm |
| Width (without stand): | 1711 mm |
| Weight (with stand): | 27.1 kg |
| Height (without stand): | 982 mm |
| Stand width: | 52 cm |
| Stand depth: | 26.7 cm |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiSA Ready: | Yes |
| Audio formats supported: | apt-X, WMA, AC3, MP2, PCM, EAC3, MP3, HE-AAC, AC4 |
| Noise reduction: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Package depth: | 228 mm |
| Package weight: | 38.5 kg |
| Package width: | 1879 mm |
| Package height: | 1130 mm |
| Display diagonal: | 195.6 cm (77") |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal (metric): | 195 cm |
| Display technology: | OLED |
| Motion interpolation technology: | OLED Motion |
| Native refresh rate: | 120 Hz |
| Screen shape: | Flat |
| Sound modes: | Clear Voice Pro, AI Sound Pro |
| Audio decoders: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| PC in (D-Sub): | No |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Common interface Plus (CI+): | No |
| Common interface (CI): | Yes |
| RF ports quantity: | 2 |
| Digital audio optical out: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Warnings: | The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Smart TV: | Yes |
| Operating system installed: | WebOS |
| Smart modes: | Game, Filmmaker, Sports, Vivid, Cinema |
| Operating system version: | webOS 24 |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| LG technologies (AV/TV): | ThinQ™, Dolby Atmos® |








