


-31 %



LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OLED65C41LA
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 26.40kg
1,466.58€ (2,868.38лв.)
2,133.22€ (4,172.21лв.)
без ДДС: 1,222.15€ (2,390.32лв.)
![]() |
12 x 138.49 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, OLED65C41LA
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG OLED65C41LA TV 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG OLED65C41LA характеристики
, LG OLED65C41LA спецификации
, LG OLED65C41LA review
, LG OLED65C41LA сравнение
, LG OLED65C41LA отзиви
, LG OLED65C41LA намаление
| Product colour: | Black |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 300 x 200 |
| Introduction year: | 2024 |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 211 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 97 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Depth (with stand): | 230 mm |
| Height (with stand): | 880 mm |
| Width (with stand): | 1441 mm |
| Weight (with stand): | 18.5 kg |
| Weight (without stand): | 16.6 kg |
| Height (without stand): | 826 mm |
| Depth (without stand): | 45.1 mm |
| Stand width: | 47 cm |
| Stand depth: | 23 cm |
| Width (without stand): | 1441 mm |
| Bluetooth: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| WiSA Ready: | Yes |
| Noise reduction: | No |
| Audio formats supported: | PCM, AC3, MP2, WMA, apt-X, MP3, HE-AAC, AC4, EAC3 |
| AMD FreeSync: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Multi View: | Yes |
| Package weight: | 26.4 kg |
| Package depth: | 200 mm |
| Package width: | 1600 mm |
| Package height: | 950 mm |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| Motion interpolation technology: | OLED Motion |
| Native refresh rate: | 120 Hz |
| Display technology: | OLED |
| Sound modes: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Audio decoders: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| RF ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| PC in (D-Sub): | No |
| Common interface Plus (CI+): | No |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Common interface (CI): | Yes |
| Warnings: | The product may contain small parts, keep out of reach of children. |
| Smart TV: | Yes |
| Smart modes: | Filmmaker, Sports, Vivid, Cinema, Game |
| Operating system installed: | WebOS |
| Operating system version: | webOS 24 |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| LG technologies (AV/TV): | ThinQ™, Dolby Atmos® |








