


-31 %



LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OLED55C41LA.AEU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 20.00kg
1,109.68€ (2,170.34лв.)
1,614.07€ (3,156.85лв.)
без ДДС: 924.73€ (1,808.61лв.)
![]() |
12 x 104.79 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, OLED55C41LA.AEU
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG OLED55C41LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG OLED55C41LA.AEU характеристики
, LG OLED55C41LA.AEU спецификации
, LG OLED55C41LA.AEU review
, LG OLED55C41LA.AEU сравнение
, LG OLED55C41LA.AEU отзиви
, LG OLED55C41LA.AEU намаление
| Panel mounting interface: | 300 x 200 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Introduction year: | 2024 |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 81 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 162 kWh |
| Width (with stand): | 1222 mm |
| Weight (with stand): | 16 kg |
| Height (with stand): | 757 mm |
| Depth (with stand): | 230 mm |
| Stand width: | 47 cm |
| Stand depth: | 23 cm |
| Width (without stand): | 1222 mm |
| Weight (without stand): | 14.1 kg |
| Height (without stand): | 703 mm |
| Depth (without stand): | 45.1 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Bluetooth: | Yes |
| Audio formats supported: | WMA, apt-X, AC3, MP2, PCM, EAC3, MP3, HE-AAC, AC4 |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Noise reduction: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| WiSA Ready: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Package depth: | 187 mm |
| Package width: | 1360 mm |
| Package weight: | 21.3 kg |
| Package height: | 810 mm |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | OLED |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Native refresh rate: | 120 Hz |
| Motion interpolation technology: | OLED Motion |
| Sound modes: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Audio decoders: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Common interface Plus (CI+): | No |
| Digital audio optical out: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| PC in (D-Sub): | No |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| Common interface (CI): | Yes |
| RF ports quantity: | 2 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| Operating system installed: | Web OS |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Smart modes: | Game, Cinema, Filmmaker, Sports, Vivid |
| Operating system version: | webOS 24 |
| Smart TV: | Yes |
| LG technologies (AV/TV): | ThinQ™, Dolby Atmos® |








