


-31 %



LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OLED42C41LA.AEU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 12.40kg
892.20€ (1,744.99лв.)
1,297.74€ (2,538.16лв.)
без ДДС: 743.50€ (1,454.16лв.)
![]() |
12 x 84.25 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, OLED42C41LA.AEU
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG OLED42C41LA TV 106.7 cm (42) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG OLED42C41LA.AEU характеристики
, LG OLED42C41LA.AEU спецификации
, LG OLED42C41LA.AEU review
, LG OLED42C41LA.AEU сравнение
, LG OLED42C41LA.AEU отзиви
, LG OLED42C41LA.AEU намаление
| Introduction year: | 2024 |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 300 x 200 mm |
| Product colour: | Black |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 52 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 90 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Height (with stand): | 577 mm |
| Depth (with stand): | 170 mm |
| Stand width: | 71.8 cm |
| Height (without stand): | 540 mm |
| Depth (without stand): | 41.1 mm |
| Width (without stand): | 932 mm |
| Weight (without stand): | 9.8 kg |
| Stand depth: | 17 cm |
| Weight (with stand): | 10.1 kg |
| Width (with stand): | 932 mm |
| Web browser: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Multi View: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Audio formats supported: | MP3, HE-AAC, AC4, EAC3, AC3, MP2, PCM, apt-X, WMA |
| Noise reduction: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| WiSA Ready: | Yes |
| Package weight: | 12.7 kg |
| Package depth: | 152 mm |
| Package width: | 1060 mm |
| Package height: | 660 mm |
| Screen shape: | Flat |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display technology: | OLED |
| Display diagonal (metric): | 105.5 cm |
| Motion interpolation technology: | OLED Motion |
| Native refresh rate: | 120 Hz |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 106.7 cm (42") |
| Audio decoders: | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Sound modes: | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| RMS rated power: | 20 W |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Common interface Plus (CI+): | No |
| Digital audio optical out: | 1 |
| Common interface (CI): | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC): | SimpLink |
| PC in (D-Sub): | No |
| RF ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 3 |
| Operating system version: | webOS 24 |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Smart modes: | Cinema, Sports, Vivid, Game, Filmmaker |
| Smart TV: | Yes |
| Operating system installed: | WebOS |
| LG technologies (AV/TV): | ThinQ™, Dolby Atmos® |








