


-31 %



LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OLED55B43LA.AEU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 23.50kg
1,071.96€ (2,096.57лв.)
1,559.22€ (3,049.57лв.)
без ДДС: 893.30€ (1,747.14лв.)
![]() |
12 x 101.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, OLED55B43LA.AEU
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG OLED55B43LA TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG OLED55B43LA.AEU характеристики
, LG OLED55B43LA.AEU спецификации
, LG OLED55B43LA.AEU review
, LG OLED55B43LA.AEU сравнение
, LG OLED55B43LA.AEU отзиви
, LG OLED55B43LA.AEU намаление
| Panel mounting interface: | 300 x 200 mm |
| Product colour: | Black |
| VESA mounting: | Yes |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 83 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 142 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Depth (with stand): | 235 mm |
| Width (with stand): | 1228 mm |
| Height (with stand): | 772 mm |
| Weight (with stand): | 14.5 kg |
| Stand depth: | 23.5 cm |
| Weight (without stand): | 14.3 kg |
| Height (without stand): | 708 mm |
| Stand width: | 105.7 cm |
| Width (without stand): | 12 mm |
| Depth (without stand): | 45.9 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Web browser: | Yes |
| Audio formats supported: | AC3, MP2, MP3, HE-AAC, AC4, PCM, WMA, EAC3, AAC, apt-X |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Multi View: | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Package width: | 1360 mm |
| Package weight: | 19.5 kg |
| Package depth: | 810 mm |
| Package height: | 172 mm |
| Screen shape: | Flat |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display technology: | OLED |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal: | 139.7 cm (55") |
| Motion interpolation technology: | OLED Motion |
| Native refresh rate: | 120 Hz |
| Display diagonal (metric): | 139 cm |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| RMS rated power: | 20 W |
| Sound modes: | Clear Voice Pro |
| Common interface Plus (CI+): | No |
| Common interface (CI): | Yes |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| Warnings: | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Smart modes: | Sports, Vivid, Filmmaker, Cinema, Standard, Game |
| Operating system installed: | WebOS |
| Smart TV: | Yes |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Operating system version: | webOS 24 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1881895 |








