


-31 %



LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: OLED48B43LA.AEU
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 14.50kg
892.49€ (1,745.55лв.)
1,298.16€ (2,538.98лв.)
без ДДС: 743.74€ (1,454.63лв.)
![]() |
12 x 84.28 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, OLED48B43LA.AEU
, LG
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, lg {ucfirst}телевизори
, оригинален LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG OLED48B43LA TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, LG OLED48B43LA.AEU характеристики
, LG OLED48B43LA.AEU спецификации
, LG OLED48B43LA.AEU review
, LG OLED48B43LA.AEU сравнение
, LG OLED48B43LA.AEU отзиви
, LG OLED48B43LA.AEU намаление
| Product colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 300 x 200 |
| VESA mounting: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 110 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR): | G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 115 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 65 kWh |
| Weight (with stand): | 11.7 kg |
| Width (with stand): | 1070 mm |
| Depth (with stand): | 235 mm |
| Height (with stand): | 684 mm |
| Stand width: | 93.7 cm |
| Depth (without stand): | 45.9 mm |
| Width (without stand): | 1070 mm |
| Height (without stand): | 620 mm |
| Weight (without stand): | 11.5 kg |
| Stand depth: | 23.5 cm |
| Wi-Fi: | Yes |
| Bluetooth: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Web browser: | Yes |
| Audio formats supported: | WMA, EAC3, AAC, apt-X, MP3, HE-AAC, AC4, PCM, AC3, MP2 |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Multi View: | Yes |
| Package depth: | 152 mm |
| Package height: | 735 mm |
| Package width: | 1220 mm |
| Package weight: | 14.5 kg |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display diagonal (metric): | 121 cm |
| Native refresh rate: | 120 Hz |
| Motion interpolation technology: | OLED Motion |
| Display diagonal: | 109.2 cm (43") |
| Screen shape: | Flat |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display technology: | OLED |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| RMS rated power: | 20 W |
| Audio output channels: | 2.0 channels |
| Sound modes: | Clear Voice Pro |
| HDMI ports quantity: | 4 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Common interface Plus (CI+): | No |
| Common interface (CI): | Yes |
| Warnings: | The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Operating system installed: | WebOS |
| Smart TV: | Yes |
| Smart modes: | Cinema, Game, Standard, Filmmaker, Sports, Vivid |
| Apple AirPlay 2 support: | Yes |
| Operating system version: | webOS 24 |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1881895 |








