





















LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVALG-LCD0705
- Тегло: 16.00kg
- SKU: TVALG-LCD0705
440.41€ (861.37лв.)
без ДДС: 367.01€ (717.81лв.)
![]() |
12 x 41.59 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVALG-LCD0705
, LG
, TV & Електроника
, купете LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, lg {ucfirst}tv & електроника
, оригинален LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка LG NanoCell AI 50NANO81A3A TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, LG TVALG-LCD0705 характеристики
, LG TVALG-LCD0705 спецификации
, LG TVALG-LCD0705 review
, LG TVALG-LCD0705 сравнение
, LG TVALG-LCD0705 отзиви
, LG TVALG-LCD0705 намаление
EAN: 8806096352861
MPN: 50NANO81A3A.AEU
Technical Specifications
| VESA mounting | Yes |
| Panel mounting interface | 300 x 300 |
| Product colour | Black |
| Introduction year | 2025 |
| Frameless design | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy saving mode | Yes |
| AC input voltage | 100-240 V |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 99 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 65 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Number of OSD languages | 38 |
| Voice guide | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Works with Samsung Bixby | No |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Programming period | 8 day(s) |
| Works with Apple Siri | Yes |
| Picture-in-Picture | No |
| Basic hotel mode | Yes |
| Electronic Programme Guide (EPG) | Yes |
| Hotel mode | No |
| Depth (with stand) | 249 mm |
| Weight (with stand) | 13.2 kg |
| Width (with stand) | 1121 mm |
| Height (with stand) | 703 mm |
| Width (without stand) | 1121 mm |
| Weight (without stand) | 12.1 kg |
| Height (without stand) | 651 mm |
| Depth (without stand) | 57.1 mm |
| Stand width | 73.9 cm |
| Stand depth | 24.9 cm |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Web browser | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Video formats supported | AV1 |
| Video formats supported | VP9 |
| Video formats supported | HEVC/H.265 |
| Processor cores | 4 |
| Multi View | Yes |
| DVD player | No |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dynamic Tone Mapping |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Filmmaker Mode |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Optimizer, HGiG, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Game mode | Yes |
| Subtitles function | Yes |
| USB recording | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Smartphone/tablet remote support | Yes |
| Teletext function | Yes |
| 4K Ultra HD upscaling | Yes |
| Package width | 1215 mm |
| Package weight | 16 kg |
| Package height | 810 mm |
| Package depth | 162 mm |
| Cables included | AC |
| Remote control included | Yes |
| Soundbar included | No |
| Desktop stand | Yes |
| Screen shape | Flat |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal | 127 cm (50") |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display diagonal (metric) | 126 cm |
| Display technology | NanoCell |
| HD type | 4K Ultra HD |
| LED backlighting type | Direct-LED |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Number of speakers | 2 |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| RMS rated power | 20 W |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| Built-in subwoofer | No |
| Audio decoders | Dolby Digital |
| Sound modes | Clear Voice Pro |
| Sound modes | AI Sound Pro |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| HDMI version | 2.1 |
| Digital audio optical out | 1 |
| HDMI ports quantity | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| RF ports quantity | 2 |
| PC in (D-Sub) | No |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) version | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | SimpLink |
| Common interface (CI) | Yes |
| Common interface Plus (CI+) | Yes |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-S |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Tuner type | Analog & digital |
| Operating system installed | WebOS |
| Apple AirPlay 2 support | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Operating system version | 25 |
| Internet TV | Yes |
| LG technologies (AV/TV) | WOW Orchestra |
| LG technologies (AV/TV) | ThinQ™ |
| LG technologies (AV/TV) | Bluetooth Surround Ready |
| LG technologies (AV/TV) | AI Sound Pro |
| LG technologies (AV/TV) | AI Super Upscaling 4K |
| LG technologies (AV/TV) | AI Acoustic Tuning |
| LG technologies (AV/TV) | LG Sound Sync |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16 x 125 x 81 cm
Weight: 16 kg



