









LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONLG-MON0212
- Тегло: 8.50kg
- SKU: MONLG-MON0212
251.20€ (491.30лв.)
без ДДС: 209.33€ (409.41лв.)
![]() |
12 x 23.72 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, MONLG-MON0212
, LG
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, цена LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, оферти LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ревю LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, промоция LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, онлайн магазин LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, поръчай LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black мнения
, LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lg {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, гаранция LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, бърза доставка LG 32U631A-B computer monitor 80 cm (31.5) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LG MONLG-MON0212 характеристики
, LG MONLG-MON0212 спецификации
, LG MONLG-MON0212 review
, LG MONLG-MON0212 сравнение
, LG MONLG-MON0212 отзиви
, LG MONLG-MON0212 намаление
EAN: 8806096358603
MPN: 32U631A-B.AEUQ
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power supply type | External |
| Power consumption (typical) | 29 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Height (without stand) | 419.4 mm |
| Height (with stand) | 512.5 mm |
| Depth (with stand) | 235 mm |
| Weight (without stand) | 5.4 kg |
| Depth (without stand) | 46.8 mm |
| Width (with stand) | 714.2 mm |
| Weight (with stand) | 6.5 kg |
| Width (without stand) | 714.2 mm |
| Smart modes | Energy saving |
| Flicker-free technology | Yes |
| Package weight | 8.8 kg |
| Package depth | 159 mm |
| Package height | 593 mm |
| Package width | 800 mm |
| Display diagonal | 80 cm (31.5") |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Response time | 5 ms |
| Screen shape | Flat |
| HD type | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| High Dynamic Range (HDR) technology | HDR Effect |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Touchscreen | No |
| Pixel pitch | 0.2727 x 0.2727 mm |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display resolution | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal (metric) | 80.01 cm |
| Panel type | IPS |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| HDMI | Yes |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| Headphone out | Yes |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2189091 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 59 x 16 x 80 cm
Weight: 8.5 kg



