





















LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: MONLG-MON0211
- Тегло: 8.50kg
- SKU: MONLG-MON0211
160.60€ (314.10лв.)
без ДДС: 133.83€ (261.75лв.)
![]() |
12 x 15.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, MONLG-MON0211
, LG
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, lg {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка LG 27U421A-B computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, LG MONLG-MON0211 характеристики
, LG MONLG-MON0211 спецификации
, LG MONLG-MON0211 review
, LG MONLG-MON0211 сравнение
, LG MONLG-MON0211 отзиви
, LG MONLG-MON0211 намаление
EAN: 8806096323809
MPN: 27u421a-b.aeuq
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Market positioning | Consumer |
| Energy efficiency class (SDR) | D |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 17 W |
| Power supply type | External |
| Height (without stand) | 360.3 mm |
| Weight (without stand) | 3.02 kg |
| Depth (with stand) | 170 mm |
| Width (with stand) | 609.6 mm |
| Height (with stand) | 451.5 mm |
| Weight (with stand) | 3.72 kg |
| Width (without stand) | 609.6 mm |
| Depth (without stand) | 43.7 mm |
| Flicker-free technology | Yes |
| Package width | 690 mm |
| Package height | 448 mm |
| Package weight | 4.94 kg |
| Package depth | 143 mm |
| Power adapter included | Yes |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| Screws included | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Stand included | Yes |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| sRGB coverage (typical) | 99% |
| Screen curvature rating | 1500R |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Display brightness (typical) | 250 cd/m² |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Response time | 5 ms |
| HD type | Full HD |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Touchscreen | No |
| Panel type | VA |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display diagonal (metric) | 68.5 cm |
| Screen shape | Curved |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Pixel pitch | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Display technology | LED |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Tilt adjustment | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Height adjustment | No |
| VESA mounting | Yes |
| USB Power Delivery up to | 15 W |
| HDCP version | 2.2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| HDCP | Yes |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI | Yes |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone out | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2230382 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 45 x 14 x 69 cm
Weight: 8.5 kg



