


-36 %



LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 27GS85Q-B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 7.00kg
252.64€ (494.11лв.)
395.81€ (774.13лв.)
без ДДС: 210.53€ (411.76лв.)
![]() |
12 x 23.86 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, 27GS85Q-B
, LG
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, цена LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, оферти LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ревю LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, промоция LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, онлайн магазин LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, поръчай LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black мнения
, LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lg {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, гаранция LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, бърза доставка LG 27GS85Q-B computer monitor 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, LG 27GS85Q-B характеристики
, LG 27GS85Q-B спецификации
, LG 27GS85Q-B review
, LG 27GS85Q-B сравнение
, LG 27GS85Q-B отзиви
, LG 27GS85Q-B намаление
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power supply type: | External |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Depth (without stand): | 51.3 mm |
| Weight (without stand): | 4.3 kg |
| Weight (with stand): | 6.2 kg |
| Width (with stand): | 613.5 mm |
| Depth (with stand): | 253.7 mm |
| Height (without stand): | 371.6 mm |
| Width (without stand): | 613.5 mm |
| Height (with stand): | 577.7 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Smart modes: | Energy saving |
| Flicker-free technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC type: | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| Package depth: | 184 mm |
| Package width: | 691 mm |
| Package weight: | 8.6 kg |
| Package type: | Box |
| Package height: | 498 mm |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | USB Type-A to USB Type-B, DisplayPort, HDMI |
| Colour gamut standard: | DCI-P3 |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | HDR Effect, DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Maximum refresh rate: | 200 Hz |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Display brightness (typical): | 400 cd/m² |
| Display diagonal (metric): | 68.4 cm |
| Colour gamut: | 98% |
| Panel type: | Nano IPS |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Touchscreen: | No |
| Screen shape: | Flat |
| Response time: | 1 ms |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Display number of colours: | 1.07 billion colours |
| VESA mounting: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| HDMI: | Yes |
| HDCP: | Yes |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Number of upstream ports: | 1 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 2 |
| HDCP version: | 2.3 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Brand specific technologies: | Black Stabiliser, Crosshair, DAS Mode |
| FPS counter: | Yes |







