LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 24GS60F-B
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.30kg
137.04€ (268.03лв.)
без ДДС: 114.20€ (223.36лв.)
![]() |
12 x 12.94 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, 24GS60F-B
, LG
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lg {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка LG 24GS60F-B computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, LG цена
, LG промоция
, LG отстъпка
, LG LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, LG 24GS60F-B характеристики
, LG 24GS60F-B спецификации
, LG 24GS60F-B review
, LG 24GS60F-B сравнение
, LG 24GS60F-B отзиви
, LG 24GS60F-B намаление
| Feet colour: | Black |
| Product colour: | Black |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (typical): | 27 W |
| Weight (without stand): | 3.5 kg |
| Height (without stand): | 323.8 mm |
| Weight (with stand): | 4 kg |
| Depth (with stand): | 180.5 mm |
| Width (without stand): | 540.8 mm |
| Width (with stand): | 540.8 mm |
| Height (with stand): | 408.9 mm |
| Depth (without stand): | 42.8 mm |
| AMD FreeSync: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | Yes |
| Flicker-free technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync |
| Smart modes: | Energy saving |
| NVIDIA G-SYNC type: | G-SYNC Compatible |
| Package weight: | 5.2 kg |
| Package height: | 149 mm |
| Package type: | Box |
| Package depth: | 396 mm |
| Package width: | 613 mm |
| Cables included: | DisplayPort |
| Stand included: | Yes |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Pixel density: | 93 ppi |
| Display diagonal: | 61 cm (24") |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 60.9 cm |
| Response time: | 1 ms |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Screen shape: | Flat |
| Touchscreen: | No |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Plug and Play: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height adjustment: | No |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| HDMI version: | 2.0 |
| DC-in jack: | Yes |
| HDCP: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| HDCP version: | 2.2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| Headphone out: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | No |
| Brand specific technologies: | Black Stabilizer, Crosshair |
| FPS counter: | Yes |
| Warnings: | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1859697 |






