









AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONAOCGAM0041
- Тегло: 5.98kg
- SKU: MONAOCGAM0041
146.58€ (286.69лв.)
без ДДС: 122.15€ (238.90лв.)
![]() |
12 x 13.84 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, MONAOCGAM0041
, AOC
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, цена AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, оферти AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, ревю AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, промоция AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, онлайн магазин AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, поръчай AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black мнения
, AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, aoc {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, гаранция AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, бърза доставка AOC G4 27G42E computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LCD Black
, AOC цена
, AOC промоция
, AOC отстъпка
, AOC Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, AOC MONAOCGAM0041 характеристики
, AOC MONAOCGAM0041 спецификации
, AOC MONAOCGAM0041 review
, AOC MONAOCGAM0041 сравнение
, AOC MONAOCGAM0041 отзиви
, AOC MONAOCGAM0041 намаление
EAN: 4038986642590
MPN: 27G42E
Technical Specifications
| Front bezel colour | Black |
| Market positioning | Gaming |
| Detachable stand | Yes |
| Product colour | Black |
| Frameless design | Yes |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 28 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Power supply type | Internal |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 21 kWh |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 22 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (max) | 34 W |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Input current | 1.5 A |
| Non-operating altitude | 0 - 12192 m |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 55 °C |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 93% |
| Operating altitude | 0 - 5000 m |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 85% |
| Height (without stand) | 449.7 mm |
| Weight (with stand) | 3.83 kg |
| Weight (without stand) | 3.44 kg |
| Depth (without stand) | 51.2 mm |
| Width (without stand) | 613.9 mm |
| Height (with stand) | 366.3 mm |
| Width (with stand) | 613.9 mm |
| Depth (with stand) | 197.6 mm |
| Game mode | Yes |
| Flicker-free technology | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| VESA Adaptive Sync support | Yes |
| Package height | 454 mm |
| Package depth | 126 mm |
| Package weight | 6.4 kg |
| Package width | 690 mm |
| Stand included | Yes |
| Cables included | DisplayPort |
| Cables included | HDMI |
| Cables included | AC |
| Colour gamut standard | Adobe RGB |
| Colour gamut standard | sRGB |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| DDC/CI | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Digital horizontal frequency | 30 - 200 kHz |
| Digital vertical frequency | 48 - 180 Hz |
| Display technology | LCD |
| Viewable size, vertical | 33.6 cm |
| Touchscreen | No |
| Maximum refresh rate | 180 Hz |
| Panel type | Fast IPS |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Backlight type | W-LED |
| Viewable size, horizontal | 59.8 cm |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Response time (MPRT) | 0.5 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Response time | 1 ms |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| HD type | Full HD |
| Screen shape | Flat |
| Contrast ratio (dynamic) | 80000000:1 |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| LED backlight | Yes |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Pixel pitch | 0.3108 x 0.3108 mm |
| Anti-glare screen | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| On Screen Display (OSD) languages | Simplified Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | Spanish |
| On Screen Display (OSD) languages | Croatian |
| On Screen Display (OSD) languages | Russian |
| On Screen Display (OSD) languages | Czech |
| On Screen Display (OSD) languages | Traditional Chinese |
| On Screen Display (OSD) languages | French |
| On Screen Display (OSD) languages | Korean |
| On Screen Display (OSD) languages | Turkish |
| On Screen Display (OSD) languages | Japanese |
| On Screen Display (OSD) languages | Portuguese |
| On Screen Display (OSD) languages | English |
| On Screen Display (OSD) languages | Polish |
| On Screen Display (OSD) languages | Ukrainian |
| On Screen Display (OSD) languages | Finnish |
| On Screen Display (OSD) languages | Swedish |
| On Screen Display (OSD) languages | German |
| On Screen Display (OSD) languages | Italian |
| On Screen Display (OSD) languages | Dutch |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Number of OSD languages | 19 |
| Height adjustment | No |
| Tilt angle range | -5 - 23° |
| LED indicators | Yes |
| Built-in USB hub | No |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDCP version | 2.2 |
| HDMI | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone out | Yes |
| Headphone outputs | 1 |
| DisplayPort version | 1.4 |
| HDCP | Yes |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| Motion blur reduction | Yes |
| Low input lag | Yes |
| Shadow control | Yes |
| Compliance certificates | RoHS |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | CB |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) |
| Dial point | Yes |
| FPS counter | Yes |
| Warnings | The monitor contains materials that may be harmful to the environment; follow local regulations for the disposal of electronic devices. |
| Warnings | Avoid direct contact with liquids. |
| Warnings | Do not expose to water or excessive moisture. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2125815 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 45 x 68 x 12 cm
Weight: 5.982 kg

