



LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: LX 810 G-A 1,5m
- Гаранция: 84 месеца
- Тегло: 0.67kg
24.19€ (47.32лв.)
без ДДС: 20.16€ (39.43лв.)
Етикети:
LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, LX 810 G-A 1
, 5m
, Lestar
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, цена LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, оферти LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, ревю LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, промоция LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, онлайн магазин LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, поръчай LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black мнения
, LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, lestar {ucfirst}разклонители
, оригинален LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, гаранция LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, бърза доставка LESTAR LX 810 G-A 1.M power extension 1.5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, Lestar цена
, Lestar промоция
, Lestar отстъпка
, Lestar Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, Lestar LX 810 G-A 1
, 5m характеристики
, Lestar LX 810 G-A 1
, 5m спецификации
, Lestar LX 810 G-A 1
, 5m review
, Lestar LX 810 G-A 1
, 5m сравнение
, Lestar LX 810 G-A 1
, 5m отзиви
, Lestar LX 810 G-A 1
, 5m намаление
| Product colour: | Black |
| On/off switch: | Yes |
| Indication light: | Yes |
| Cable length: | 1.5 m |
| Placement supported: | Indoor |
| Maximum current: | 10 A |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| Maximum input power: | 460 W |
| AC input voltage: | 250 V |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Height: | 38 mm |
| Depth: | 440 mm |
| Width: | 52 mm |
| Weight: | 505 g |
| AC outlets quantity: | 230 AC outlet(s) |








