



LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: LX 610 G-A K.:CZ 3.0M
- Гаранция: 84 месеца
- Тегло: 0.67kg
24.32€ (47.57лв.)
без ДДС: 20.27€ (39.64лв.)
Етикети:
LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, LX 610 G-A K.:CZ 3.0M
, Lestar
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, цена LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, оферти LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, ревю LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, промоция LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, онлайн магазин LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, поръчай LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black мнения
, LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, lestar {ucfirst}разклонители
, оригинален LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, гаранция LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, бърза доставка LESTAR LX 610 G-A K.:CZ 3.0M power extension 5 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, Lestar цена
, Lestar промоция
, Lestar отстъпка
, Lestar Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 3.0M характеристики
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 3.0M спецификации
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 3.0M review
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 3.0M сравнение
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 3.0M отзиви
, Lestar LX 610 G-A K.:CZ 3.0M намаление
| On/off switch: | Yes |
| Indication light: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 5 m |
| AC outlet types: | Type E |
| Placement supported: | Indoor |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| AC input voltage: | 250 V |
| Maximum current: | 10 A |
| Maximum input power: | 460 W |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Height: | 38 mm |
| Weight: | 540 g |
| Depth: | 355 mm |
| Width: | 52 mm |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| AC outlets quantity: | 230 AC outlet(s) |








