





LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: ZX 510 G-A K.:CZ 3,0M
- Гаранция: 60 месеца
- Тегло: 0.57kg
22.22€ (43.47лв.)
без ДДС: 18.52€ (36.22лв.)
Етикети:
LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, ZX 510 G-A K.:CZ 3
, 0M
, Lestar
, Разклонители
, Осветление & Електроматериали
, купете LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, цена LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, оферти LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, ревю LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, промоция LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, онлайн магазин LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, поръчай LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black мнения
, LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black сравнение
, евтин Разклонители
, топ Разклонители
, най-добър Разклонители
, нов Разклонители
, lestar {ucfirst}разклонители
, оригинален LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, гаранция LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, бърза доставка LESTAR 1966006356 power extension 3 m 230 AC outlet(s) Indoor Black
, Lestar цена
, Lestar промоция
, Lestar отстъпка
, Lestar Разклонители
, разклонители в българия
, разклонители techmag
, онлайн поръчка Разклонители
, магазин за Разклонители
, топ оферти Разклонители
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 3
, 0M характеристики
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 3
, 0M спецификации
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 3
, 0M review
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 3
, 0M сравнение
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 3
, 0M отзиви
, Lestar ZX 510 G-A K.:CZ 3
, 0M намаление
| Product colour: | Black |
| Cable length: | 3 m |
| On/off switch: | Yes |
| Indication light: | Yes |
| Placement supported: | Indoor |
| AC input frequency: | 50 Hz |
| AC input voltage: | 250 V |
| Maximum current: | 10 A |
| Maximum input power: | 460 W |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 45 °C |
| Weight: | 430 g |
| Depth: | 318 mm |
| Width: | 53 mm |
| Height: | 47.4 mm |
| Number of products included: | 1 pc(s) |
| AC outlets quantity: | 230 AC outlet(s) |








