





Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23") 1920 x 1080 pixels Full HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 63B2MAT6EU
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 7.47kg
143.69€ (281.03лв.)
без ДДС: 119.74€ (234.19лв.)
![]() |
12 x 13.57 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, 63B2MAT6EU
, Lenovo
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, цена Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, оферти Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, ревю Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, промоция Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, поръчай Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black мнения
, Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lenovo {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, гаранция Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, бърза доставка Lenovo ThinkVision T23i-30 LED display 58.4 cm (23) 1920 x 1080 pixels Full HD Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Lenovo 63B2MAT6EU характеристики
, Lenovo 63B2MAT6EU спецификации
, Lenovo 63B2MAT6EU review
, Lenovo 63B2MAT6EU сравнение
, Lenovo 63B2MAT6EU отзиви
, Lenovo 63B2MAT6EU намаление
| Product colour: | Black |
| Colour name: | Raven Black |
| Front bezel colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Detachable stand: | Yes |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 90 - 264 V |
| Power consumption (max): | 48 W |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 15 W |
| Energy efficiency class (SDR): | C |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Height (with stand): | 493.8 mm |
| Depth (with stand): | 199.7 mm |
| Width (with stand): | 522 mm |
| Bezel width (bottom): | 1.73 cm |
| Height (without stand): | 313.1 mm |
| Bezel width (side): | 2 mm |
| Depth (without stand): | 46.4 mm |
| Weight (without stand): | 3.2 kg |
| Width (without stand): | 522 mm |
| Bezel width (top): | 2 mm |
| Weight (with stand): | 5.2 kg |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| Package weight: | 7.3 kg |
| Package type: | Box |
| Package width: | 592 mm |
| Package depth: | 150 mm |
| Package height: | 421 mm |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | HDMI, USB, AC |
| Power cable length: | 1.8 m |
| Stand included: | Yes |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.265 x 0.265 mm |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Screen shape: | Flat |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Display diagonal: | 58.4 cm (23") |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 3000000:1 |
| Response time: | 6 ms |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | Full HD |
| Pixel density: | 96 ppi |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Response time (fast): | 4 ms |
| Colour depth: | 8 bit |
| Display technology: | LED |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Viewable size, horizontal: | 50.9 cm |
| Viewable size, vertical: | 28.6 cm |
| Colour gamut: | 72% |
| Backlight type: | W-LED |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Colour gamut standard: | NTSC |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt angle range: | -5 - 23.5° |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Cable management: | Yes |
| Height adjustment: | Yes, 15.5 cm |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Swivel angle range: | -45 - 45° |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity: | 1 |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| USB upstream port type: | USB Type-B |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Number of upstream ports: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Warnings: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1252749 |







