


-36 %



Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 63BDGAT6EU
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 6.40kg
235.49€ (460.57лв.)
368.94€ (721.58лв.)
без ДДС: 196.24€ (383.81лв.)
![]() |
12 x 22.24 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, 63BDGAT6EU
, Lenovo
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, цена Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, оферти Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, ревю Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, промоция Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, поръчай Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black мнения
, Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lenovo {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, гаранция Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, бърза доставка Lenovo ThinkVision C27q-30 LED display 68.6 cm (27) 2560 x 1440 pixels Quad HD Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Lenovo 63BDGAT6EU характеристики
, Lenovo 63BDGAT6EU спецификации
, Lenovo 63BDGAT6EU review
, Lenovo 63BDGAT6EU сравнение
, Lenovo 63BDGAT6EU отзиви
, Lenovo 63BDGAT6EU намаление
| Colour name: | Raven Black |
| Detachable stand: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| Power consumption (max): | 35 W |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (typical): | 28 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Depth (without stand): | 43.7 mm |
| Weight (without stand): | 4.1 kg |
| Width (without stand): | 614.1 mm |
| Height (without stand): | 374.5 mm |
| Width (with stand): | 614.1 mm |
| Height (with stand): | 444.4 mm |
| Depth (with stand): | 231.2 mm |
| Bezel width (side): | 1.8 mm |
| Weight (with stand): | 4.7 kg |
| Bezel width (bottom): | 2.81 cm |
| Bezel width (top): | 1.8 mm |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Package depth: | 179 mm |
| Package width: | 717 mm |
| Package weight: | 6.6 kg |
| Package height: | 453 mm |
| HDMI cable length: | 1.8 m |
| Power cable length: | 1.8 m |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | AC, HDMI |
| Stand included: | Yes |
| Colour depth: | 8 bit |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Response time (fast): | 4 ms |
| Pixel density: | 109 ppi |
| Response time: | 6 ms |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Quad HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Contrast ratio (dynamic): | 3000000:1 |
| Display technology: | LED |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.233 x 0.233 mm |
| Screen shape: | Flat |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Backlight type: | W-LED |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Panel type: | VA |
| Display resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Touchscreen: | No |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Viewable size, vertical: | 33.6 cm |
| Colour gamut: | 72% |
| Colour gamut standard: | NTSC |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | No |
| Cable management: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Height adjustment: | No |
| Cable lock slot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| VESA mounting: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 22° |
| Tilt adjustment: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Audio output: | Yes |
| Warnings: | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1186686 |







