





Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 21ML003QPB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.47kg
1,769.62€ (3,461.07лв.)
без ДДС: 1,474.68€ (2,884.22лв.)
![]() |
12 x 167.11 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, 21ML003QPB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, цена Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, оферти Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, ревю Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, промоция Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, поръчай Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black мнения
, Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, гаранция Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, бърза доставка Lenovo ThinkPad T14 Intel Core Ultra 7 155U Laptop 35.6 cm (14) WUXGA 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 21ML003QPB характеристики
, Lenovo 21ML003QPB спецификации
, Lenovo 21ML003QPB review
, Lenovo 21ML003QPB сравнение
, Lenovo 21ML003QPB отзиви
, Lenovo 21ML003QPB намаление
| Processor model: | 155U |
| Processor boost frequency: | 4.8 GHz |
| Processor cores: | 12 |
| Processor family: | Intel Core Ultra 7 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor threads: | 14 |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Performance-core base frequency: | 1.7 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.8 GHz |
| Performance cores: | 2 |
| Efficient-core base frequency: | 1.2 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Maximum turbo power: | 57 W |
| Processor base power: | 15 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.8 GHz |
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 700 MHz |
| Low Power Efficient-cores: | 2 |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 2.1 GHz |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Discrete graphics card: | No |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Internal memory: | 32 GB |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 32 GB |
| Form factor: | Clamshell |
| Product colour: | Black |
| Product type: | Laptop |
| Housing material: | Glass fibre, Polycarbonate (PC) |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter power: | 65 W |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Password protection type: | Power on, BIOS, SSD, Supervisor |
| Smart card reader: | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Windows Hello: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Weight: | 1.38 kg |
| Width: | 315.9 mm |
| Height: | 17.7 mm |
| Depth: | 223.7 mm |
| Ethernet LAN data rates: | 1000, 100 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Near Field Communication (NFC): | No |
| WWAN: | Upgradable |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Mobile network connection: | No |
| Ethernet LAN: | Yes |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | WUXGA |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Colour gamut: | 45% |
| Contrast ratio (typical): | 800:1 |
| Display brightness: | 400 cd/m² |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| RGB colour space: | NTSC |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Operating system language: | Polish, English |
| Audio system: | Dolby Audio |
| Audio chip: | Realtek ALC3287 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Speaker power: | 2 W |
| Compliance certificates: | RoHS |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Optical drive type: | No |
| Card reader integrated: | No |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| NVMe: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Front camera: | Yes |
| Privacy camera: | Yes |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Privacy type: | Privacy shutter |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Fast charging: | Yes |
| Battery capacity: | 52.5 Wh |
| Pointing device: | ThinkPad UltraNav |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Keyboard language: | English |
| Numeric keypad: | No |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Sustainability certificates: | ENERGY STAR, TCO, EPEAT Gold |
| Sustainability compliance: | Yes |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |
| Maximum frequency NPU: | 1.4 GHz |
| Sparsity support: | Yes |
| AI software frameworks supported by NPU: | OpenVINO, DirectML, Windows ML, ONNX RT |
| Windows Studio effects support: | Yes |
| AI datatype support on NPU: | FP16, FP32, Int8 |







