





Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 21MS0094PB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.59kg
971.17€ (1,899.45лв.)
без ДДС: 809.31€ (1,582.87лв.)
![]() |
12 x 91.71 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, 21MS0094PB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, цена Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, оферти Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, ревю Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, промоция Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, поръчай Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey мнения
, Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, гаранция Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка Lenovo ThinkBook 16 G7 IML Intel Core Ultra 5 125U Laptop 40.6 cm (16) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 21MS0094PB характеристики
, Lenovo 21MS0094PB спецификации
, Lenovo 21MS0094PB review
, Lenovo 21MS0094PB сравнение
, Lenovo 21MS0094PB отзиви
, Lenovo 21MS0094PB намаление
| Processor model: | 125U |
| Processor cores: | 12 |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 3.6 GHz |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor family: | Intel Core Ultra 5 |
| Processor threads: | 14 |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Processor cache: | 12 MB |
| Low Power Efficient-cores: | 2 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 4.3 GHz |
| Processor base power: | 15 W |
| Processor boost frequency: | 4.3 GHz |
| Efficient-core base frequency: | 0.8 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency: | 2.1 GHz |
| Performance cores: | 2 |
| Maximum turbo power: | 57 W |
| Low Power Efficient-core Base Frequency: | 700 MHz |
| Performance-core base frequency: | 1.3 GHz |
| Processor generation: | Intel® Core™ Ultra (Series 1) |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| On-board graphics card family: | Intel Graphics |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| Memory clock speed: | 5600 MHz |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Internal memory: | 16 GB |
| Memory layout (slots x size): | 1 x 16 GB |
| Product colour: | Grey |
| Product type: | Laptop |
| Housing material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Colour name: | Arctic Grey |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| AC adapter power: | 65 W |
| USB Type-C charging port: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| Windows Hello: | Yes |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Weight: | 1.7 kg |
| Depth: | 253.5 mm |
| Height: | 17.5 mm |
| Width: | 356 mm |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Mobile network connection: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Bluetooth version: | 5.3 |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000 Mbit/s |
| WWAN: | Not installed |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| AC adapter included: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| LED backlight: | Yes |
| HD type: | WUXGA |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Colour gamut: | 45% |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Anti-glare screen: | Yes |
| RGB colour space: | NTSC |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Audio chip: | Realtek ALC3287 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Speaker power: | 2 W |
| Optical drive type: | No |
| Compatible memory cards: | SD |
| Card reader integrated: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| NVMe: | Yes |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| SSD form factor: | M.2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 1 |
| HDMI version: | 2.1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| Intel® Thunderbolt 4: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 1 |
| Front camera: | Yes |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 45 Wh |
| Numeric keypad: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Neural processor unit (NPU): | Intel AI Boost |
| Sparsity support: | Yes |
| AI datatype support on NPU: | FP16, FP32, Int8 |
| AI software frameworks supported by NPU: | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT |
| Windows Studio effects support: | Yes |
| Maximum frequency NPU: | 1.4 GHz |







