


-36 %



Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 12BKMAT1EU
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 10.18kg
268.01€ (524.18лв.)
419.87€ (821.19лв.)
без ДДС: 223.34€ (436.82лв.)
![]() |
12 x 25.31 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, 12BKMAT1EU
, Lenovo
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lenovo {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка Lenovo ThinkCentre TIO Flex 27i computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Lenovo 12BKMAT1EU характеристики
, Lenovo 12BKMAT1EU спецификации
, Lenovo 12BKMAT1EU review
, Lenovo 12BKMAT1EU сравнение
, Lenovo 12BKMAT1EU отзиви
, Lenovo 12BKMAT1EU намаление
| Product colour: | Black |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 24 W |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power consumption (max): | 65 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Input current: | 1.5 A |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Weight (with stand): | 7.9 kg |
| Bezel width (side): | 2 mm |
| Bezel width (top): | 2 mm |
| Bezel width (bottom): | 1.76 cm |
| Depth (with stand): | 223.1 mm |
| Width (with stand): | 611.9 mm |
| Height (with stand): | 551.3 mm |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Cables included: | DisplayPort, USB Type-A to USB Type-B |
| Display diagonal (metric): | 68.58 cm |
| Viewable size, vertical: | 33.5 cm |
| Touchscreen: | No |
| Panel type: | IPS |
| Viewable size, horizontal: | 59.7 cm |
| Backlight type: | W-LED |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Colour gamut: | 99% |
| Display technology: | LED |
| Response time (fast): | 4 ms |
| RGB colour space: | sRGB |
| Pixel density: | 82 ppi |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Anti-glare screen: | Yes |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Response time: | 6 ms |
| Contrast ratio (dynamic): | 3000000:1 |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Full HD |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Built-in speaker(s): | No |
| Built-in camera: | No |
| Built-in microphone: | No |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes, 12.5 cm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 23° |
| Cable lock slot: | No |
| USB hub version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Built-in USB hub: | Yes |
| Headphone out: | Yes |
| Headphone outputs: | 1 |
| HDMI version: | 1.4 |
| Number of upstream ports: | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity: | 1 |
| USB Type-A downstream ports quantity: | 4 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 4 |
| USB upstream port type: | USB Type-B |
| Number of USB Type-B upstream ports quantity: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B ports quantity: | 1 |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| DisplayPort version: | 1.2 |
| Warnings: | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |







