





Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16") WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 21KK002FPB
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 2.59kg
870.18€ (1,701.92лв.)
без ДДС: 725.15€ (1,418.27лв.)
![]() |
12 x 82.17 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, 21KK002FPB
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, цена Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, оферти Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, ревю Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, промоция Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, онлайн магазин Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, поръчай Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey мнения
, Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, гаранция Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, бърза доставка Lenovo ThinkBook 16 Laptop 40.6 cm (16) WUXGA AMD Ryzen™ 7 7730U 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Grey
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 21KK002FPB характеристики
, Lenovo 21KK002FPB спецификации
, Lenovo 21KK002FPB review
, Lenovo 21KK002FPB сравнение
, Lenovo 21KK002FPB отзиви
, Lenovo 21KK002FPB намаление
| Processor cache type: | L3 |
| Processor manufacturer: | AMD |
| Processor boost frequency: | 4.5 GHz |
| Processor family: | AMD Ryzen™ 7 |
| Motherboard chipset: | AMD SoC |
| Processor cache: | 16 MB |
| Processor frequency: | 2 GHz |
| Processor cores: | 8 |
| Processor model: | 7730U |
| On-board graphics card: | Yes |
| On-board graphics card family: | AMD Radeon |
| Discrete graphics card: | No |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card model: | AMD Radeon Graphics |
| On-board GPU manufacturer: | AMD |
| Memory layout (slots x size): | 2 x 8 GB |
| Memory slots: | 2x SO-DIMM |
| Internal memory type: | DDR4-SDRAM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Memory form factor: | SO-DIMM |
| Memory clock speed: | 3200 MHz |
| Housing material: | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS), Aluminium, Polycarbonate (PC) |
| Colour name: | Arctic Grey |
| Product type: | Laptop |
| Product colour: | Grey |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Password protection: | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Width: | 356 mm |
| Depth: | 253.5 mm |
| Height: | 17.5 mm |
| Weight: | 1.7 kg |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000 Mbit/s |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Bluetooth: | Yes |
| Antenna type: | 2x2 |
| Panel type: | IPS |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Colour gamut: | 45% |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Touchscreen: | No |
| HD type: | WUXGA |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| LED backlight: | Yes |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| RGB colour space: | NTSC |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system language: | Polish |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of microphones: | 2 |
| Audio chip: | Realtek ALC3287 |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | Dolby Audio |
| NVMe: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Card reader integrated: | Yes |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| SSD form factor: | M.2 |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| Total SSDs capacity: | 512 GB |
| Compatible memory cards: | SD |
| Optical drive type: | No |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 1 |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Infrared (IR) camera: | Yes |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera: | Yes |
| Continuous video playback time: | 13.2 h |
| Fast charging time (50%): | 30 min |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Fast charging: | Yes |
| Battery capacity: | 45 Wh |
| Battery life (max): | 9.42 h |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Numeric keypad: | Yes |







