





Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34") 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 67C7GACBEU
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 11.86kg
367.96€ (719.66лв.)
без ДДС: 306.63€ (599.72лв.)
![]() |
12 x 34.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, 67C7GACBEU
, Lenovo
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, цена Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, оферти Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, ревю Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, промоция Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, онлайн магазин Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, поръчай Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black мнения
, Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lenovo {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, гаранция Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, бърза доставка Lenovo Legion R34w-30 computer monitor 86.4 cm (34) 3440 x 1440 pixels Wide Quad HD LCD Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Lenovo 67C7GACBEU характеристики
, Lenovo 67C7GACBEU спецификации
, Lenovo 67C7GACBEU review
, Lenovo 67C7GACBEU сравнение
, Lenovo 67C7GACBEU отзиви
, Lenovo 67C7GACBEU намаление
| Colour name: | Raven Black |
| Front bezel colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Product colour: | Black |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Power consumption (typical): | 43 W |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power supply type: | Internal |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 31 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 47 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| Power consumption (max): | 55 W |
| Storage temperature (T-T): | -20 - 60 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 80% |
| Operating temperature (T-T): | 0 - 40 °C |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Bezel width (top): | 1.9 mm |
| Bezel width (bottom): | 1.78 cm |
| Bezel width (side): | 1.9 mm |
| Weight (with stand): | 8.1 kg |
| Weight (without stand): | 5.8 kg |
| Width (with stand): | 807.8 mm |
| Depth (with stand): | 321.6 mm |
| Height (with stand): | 577.7 mm |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Windows operating systems supported: | Windows 10, Windows 11 |
| Warranty card: | Yes |
| Package height: | 496 mm |
| Package depth: | 287 mm |
| Package width: | 950 mm |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Cables included: | DisplayPort, AC |
| Power cable length: | 1.8 m |
| Stand included: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Colour depth: | 8 bit |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 267 kHz |
| DCI-P3 coverage: | 90% |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Display technology: | LCD |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| Pixel density: | 110 ppi |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Panel type: | VA |
| Viewable size, vertical: | 36.2 cm |
| Viewable size, horizontal: | 80.8 cm |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Digital vertical frequency: | 48 - 180 Hz |
| Backlight type: | W-LED |
| Touchscreen: | No |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| Response time (MPRT): | 0.5 ms |
| Response time measurement type: | GTG (Gray to Gray) |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Screen shape: | Curved |
| LED backlight: | Yes |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Response time: | 5 ms |
| HD type: | Wide Quad HD |
| Display diagonal: | 86.4 cm (34") |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Display resolution: | 3440 x 1440 pixels |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Pixel pitch: | 0.2318 x 0.2318 mm |
| Native aspect ratio: | 21:9 |
| Contrast ratio (dynamic): | 3000000:1 |
| RMS rated power: | 6 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Number of speakers: | 2 |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Cable management: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Swivel angle range: | -30 - 30° |
| Swivelling: | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 22° |
| Adjustable height (max): | 13.5 cm |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable lock slot: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | No |
| HDMI version: | 2.1 |
| Headphone connectivity: | 3.5 mm |
| Headphone out: | No |
| Audio output: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Active display area (W x H): | 797.2 x 333.7 mm |
| HBR3 support: | Yes |







