





Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 67B5GAC1EU
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 10.25kg
242.23€ (473.76лв.)
без ДДС: 201.86€ (394.80лв.)
![]() |
12 x 22.87 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, 67B5GAC1EU
, Lenovo
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, lenovo {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка Lenovo Legion R27i-30 computer monitor 68.6 cm (27) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, Lenovo 67B5GAC1EU характеристики
, Lenovo 67B5GAC1EU спецификации
, Lenovo 67B5GAC1EU review
, Lenovo 67B5GAC1EU сравнение
, Lenovo 67B5GAC1EU отзиви
, Lenovo 67B5GAC1EU намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| Front bezel colour: | Black |
| Power consumption (off): | 0.5 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Power consumption (typical): | 21 W |
| Power consumption (max): | 46 W |
| Power supply type: | Internal |
| Width (with stand): | 613.6 mm |
| Height (with stand): | 527.4 mm |
| Depth (with stand): | 258.8 mm |
| Bezel width (bottom): | 2.2 cm |
| Weight (with stand): | 6.8 kg |
| Depth (without stand): | 58.5 mm |
| Width (without stand): | 613.6 mm |
| Height (without stand): | 367.6 mm |
| Bezel width (side): | 2 mm |
| Weight (without stand): | 4.9 kg |
| Bezel width (top): | 2 mm |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| AMD FreeSync type: | FreeSync Premium |
| AMD FreeSync: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Package weight: | 10.2 kg |
| Package width: | 820 mm |
| Package depth: | 160 mm |
| Package height: | 500 mm |
| Manual: | Yes |
| Cables included: | DisplayPort, AC |
| Screws included: | Yes |
| Stand included: | Yes |
| Power cable length: | 1.5 m |
| DisplayPort cable length: | 1.8 m |
| Number of screws: | 4 |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display diagonal: | 68.6 cm (27") |
| Display brightness (typical): | 350 cd/m² |
| Screen shape: | Flat |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Full HD |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Response time: | 4 ms |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| RGB colour space: | DCI-P3 |
| Touchscreen: | No |
| Display technology: | LED |
| Viewable size, vertical: | 35.5 cm |
| Backlight type: | W-LED |
| Panel type: | IPS |
| Contrast ratio (typical): | 1000:1 |
| Viewable size, horizontal: | 60.9 cm |
| Pixel pitch: | 0.311 x 0.311 mm |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | DisplayHDR 400 |
| Display brightness (peak): | 400 cd/m² |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Maximum refresh rate: | 165 Hz |
| Pixel density: | 82 ppi |
| sRGB coverage (typical): | 99% |
| Colour gamut: | 99% |
| Colour depth: | 8 bit |
| Colour gamut standard: | sRGB |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in camera: | No |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Tilt angle range: | -5 - 22° |
| Cable lock slot: | Yes |
| Pivot angle: | -90 - 90° |
| Swivelling: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Height adjustment: | 13.5 cm, Yes |
| Tilt adjustment: | Yes |
| Pivot: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Swivel angle range: | -30 - 30° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Cable management: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| Audio output: | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Built-in USB hub: | No |
| HDMI: | Yes |
| Headphone out: | No |
| Warnings: | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Sustainability certificates: | CCC, RoHS |
| Sustainability compliance: | Yes |







