


-39 %



Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16") Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 83FWX003US
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.54kg
886.64€ (1,734.12лв.)
1,450.86€ (2,837.64лв.)
без ДДС: 738.87€ (1,445.10лв.)
![]() |
12 x 83.73 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, 83FWX003US
, Lenovo
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, цена Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, оферти Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, ревю Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, промоция Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, онлайн магазин Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, поръчай Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked мнения
, Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, lenovo {ucfirst}лаптопи
, оригинален Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, гаранция Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, бърза доставка Lenovo IdeaPad Slim 5 Intel Core 7 150U Laptop 40.6 cm (16) Touchscreen WUXGA Touch 16 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Home Blue New Repack/Repacked
, Lenovo цена
, Lenovo промоция
, Lenovo отстъпка
, Lenovo Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Lenovo 83FWX003US характеристики
, Lenovo 83FWX003US спецификации
, Lenovo 83FWX003US review
, Lenovo 83FWX003US сравнение
, Lenovo 83FWX003US отзиви
, Lenovo 83FWX003US намаление
| Processor boost frequency: | 5.4 GHz |
| Performance-core base frequency: | 1.8 GHz |
| Processor cache type: | Smart Cache |
| Performance cores: | 2 |
| Performance-core Max Turbo Frequency: | 5.4 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency: | 4 GHz |
| Efficient-core base frequency: | 1.2 GHz |
| Efficient cores: | 8 |
| Maximum turbo power: | 55 W |
| Processor model: | 150U |
| Processor threads: | 12 |
| Processor base power: | 15 W |
| Processor cache: | 12 MB |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor generation: | Intel Core (Series 1) |
| Processor cores: | 10 |
| Processor family: | Intel Core 7 |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board GPU manufacturer: | Intel |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| On-board graphics card family: | Intel Graphics |
| On-board graphics card model: | Intel Graphics |
| Maximum internal memory: | 16 GB |
| Memory form factor: | On-board |
| Internal memory type: | LPDDR5x-SDRAM |
| Memory channels: | Dual-channel |
| Memory clock speed: | 5200 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Product colour: | Blue |
| Product type: | Laptop |
| Colour name: | Abyss Blue |
| Housing material: | Aluminium |
| AC adapter input voltage: | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD): | Yes |
| AC adapter power: | 65 W |
| AC adapter frequency: | 50/60 Hz |
| Trusted Platform Module (TPM): | Yes |
| Trusted Platform Module (TPM) version: | 2.0 |
| Fingerprint reader: | Yes |
| Password protection: | Yes |
| Storage relative humidity (H-H): | 5 - 95% |
| Operating relative humidity (H-H): | 8 - 95% |
| Maximum shipping altitude: | 3048 m |
| Storage temperature (T-T): | 5 - 43 °C |
| Operating temperature (T-T): | 5 - 35 °C |
| Height: | 16.9 mm |
| Width: | 356 mm |
| Depth: | 251 mm |
| Weight: | 1.82 kg |
| Antenna type: | 2x2 |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobile network connection: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth version: | 5.2 |
| LED backlight: | Yes |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Display diagonal: | 40.6 cm (16") |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| HD type: | WUXGA |
| RGB colour space: | NTSC |
| Touchscreen: | Yes |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display brightness: | 300 cd/m² |
| Maximum refresh rate: | 60 Hz |
| Colour gamut: | 45% |
| Panel type: | IPS |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Home |
| Audio system: | Dolby Audio |
| Built-in microphone: | Yes |
| Speaker power: | 2 W |
| Number of microphones: | 2 |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Storage media: | SSD |
| Total storage capacity: | 1 TB |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Total SSDs capacity: | 1 TB |
| SSD interface: | PCI Express 4.0 |
| Card reader integrated: | Yes |
| SSD form factor: | M.2 |
| SSD capacity: | 1 TB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| NVMe: | Yes |
| Optical drive type: | No |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 1.4b |
| USB Sleep-and-Charge: | Yes |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode: | Yes |
| USB Sleep-and-Charge ports: | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 2 |
| Front camera resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera HD type: | Full HD |
| Front camera: | Yes |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery capacity: | 57 Wh |
| Fast charging: | Yes |
| Pointing device: | Touchpad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Numeric keypad: | Yes |







