



















LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KLOLEGLEG1746
- Тегло: 0.34kg
- SKU: KLOLEGLEG1746
35.69€ (69.80лв.)
без ДДС: 29.74€ (58.17лв.)
Етикети:
LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, KLOLEGLEG1746
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, цена LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, оферти LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, ревю LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, промоция LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, онлайн магазин LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, поръчай LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet мнения
, LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, гаранция LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, бърза доставка LEGO ICONS 10347 The Botanical Collection - Little Sunny Bouquet
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1746 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1746 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1746 review
, Lego KLOLEGLEG1746 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1746 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1746 намаление
EAN: 5702017814667
MPN: 10347
Technical Specifications
| Instruction sheet | Yes |
| Recommended age | 9+ years/years |
| Number of elements | 373 |
| Series | LEGO® Icons |
| Height | 220 mm |
| Depth | 50 mm |
| Width | 80 mm |
| Package width | 191 mm |
| Package height | 262 mm |
| Package weight | 328 g |
| Package depth | 61 mm |
| Warnings | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 6 x 19 x 26 cm
Weight: 0.34 kg

