













LEGO 40573 Christmas Tree
- Наличност: Изчерпан
- Модел: KLOLEGLEG1514
- Тегло: 0.81kg
- SKU: KLOLEGLEG1514
50.64€ (99.04лв.)
без ДДС: 42.20€ (82.54лв.)
Етикети:
LEGO 40573 Christmas Tree
, KLOLEGLEG1514
, Lego
, Играчки & Детски артикули
, купете LEGO 40573 Christmas Tree
, цена LEGO 40573 Christmas Tree
, оферти LEGO 40573 Christmas Tree
, ревю LEGO 40573 Christmas Tree
, промоция LEGO 40573 Christmas Tree
, онлайн магазин LEGO 40573 Christmas Tree
, поръчай LEGO 40573 Christmas Tree
, LEGO 40573 Christmas Tree мнения
, LEGO 40573 Christmas Tree сравнение
, евтин Играчки & Детски артикули
, топ Играчки & Детски артикули
, най-добър Играчки & Детски артикули
, нов Играчки & Детски артикули
, lego {ucfirst}играчки & детски артикули
, оригинален LEGO 40573 Christmas Tree
, гаранция LEGO 40573 Christmas Tree
, бърза доставка LEGO 40573 Christmas Tree
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Играчки & Детски артикули
, играчки & детски артикули в българия
, играчки & детски артикули techmag
, онлайн поръчка Играчки & Детски артикули
, магазин за Играчки & Детски артикули
, топ оферти Играчки & Детски артикули
, Lego KLOLEGLEG1514 характеристики
, Lego KLOLEGLEG1514 спецификации
, Lego KLOLEGLEG1514 review
, Lego KLOLEGLEG1514 сравнение
, Lego KLOLEGLEG1514 отзиви
, Lego KLOLEGLEG1514 намаление
EAN: 5702017241937
MPN: 40573
Technical Specifications
| Instruction sheet | Yes |
| Number of elements | 784 |
| Series | LEGO® Icons |
| Recommended age | 12+ years/years |
| Height | 300 mm |
| Package width | 190 mm |
| Package height | 350 mm |
| Package depth | 90 mm |
| Package weight | 827 g |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 35.6 x 9.5 x 19.2 cm
Weight: 0.808 kg

