





LEGO DUPLO 10453 Fun Fair – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: 10453
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.90kg
58.19€ (113.81лв.)
без ДДС: 48.49€ (94.84лв.)
Етикети:
LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, 10453
, Lego
, Конструктори
, LEGO
, купете LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, цена LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, оферти LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, ревю LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, промоция LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, онлайн магазин LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, поръчай LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, LEGO DUPLO 10453 Fun Fair мнения
, LEGO DUPLO 10453 Fun Fair сравнение
, евтин Конструктори
, топ Конструктори
, най-добър Конструктори
, нов Конструктори
, lego {ucfirst}конструктори
, оригинален LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, гаранция LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, бърза доставка LEGO DUPLO 10453 Fun Fair
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Конструктори
, конструктори в българия
, конструктори techmag
, онлайн поръчка Конструктори
, магазин за Конструктори
, топ оферти Конструктори
, Lego 10453 характеристики
, Lego 10453 спецификации
, Lego 10453 review
, Lego 10453 сравнение
, Lego 10453 отзиви
, Lego 10453 намаление
| Number of elements: | 53 |
| Recommended age: | 2+ years/years |
| Number of toy minifigures: | 3 pc(s) |
| Series: | DUPLO® |
| Instruction sheet: | Yes |
| Height: | 280 mm |
| Width: | 200 mm |
| Depth: | 140 mm |
| Package weight: | 972 g |
| Package depth: | 88 mm |
| Package height: | 282 mm |
| Package width: | 456 mm |
| Warnings: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |






