





LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 77251
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.27kg
35.12€ (68.70лв.)
без ДДС: 29.27€ (57.25лв.)
Етикети:
LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, 77251
, Lego
, Конструктори
, LEGO
, купете LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, цена LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, оферти LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, ревю LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, промоция LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, онлайн магазин LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, поръчай LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car мнения
, LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car сравнение
, евтин Конструктори
, топ Конструктори
, най-добър Конструктори
, нов Конструктори
, lego {ucfirst}конструктори
, оригинален LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, гаранция LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, бърза доставка LEGO SPEED CHAMPIONS 77251 McLaren F1 Team MCL38 Race Car
, Lego цена
, Lego промоция
, Lego отстъпка
, Lego Конструктори
, конструктори в българия
, конструктори techmag
, онлайн поръчка Конструктори
, магазин за Конструктори
, топ оферти Конструктори
, Lego 77251 характеристики
, Lego 77251 спецификации
, Lego 77251 review
, Lego 77251 сравнение
, Lego 77251 отзиви
, Lego 77251 намаление
| Number of elements: | 269 |
| Recommended age: | 10+ years/years |
| Number of toy minifigures: | 1 pc(s) |
| Instruction sheet: | Yes |
| Series: | Speed Champions |
| Width: | 70 mm |
| Depth: | 200 mm |
| Height: | 40 mm |
| Package height: | 141 mm |
| Package depth: | 48 mm |
| Package weight: | 275 g |
| Package width: | 262 mm |
| Warnings: | Not suitable for children under 3 years of age due to risk of choking on small parts. |






