





Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 75002-822-0
- Гаранция: 120 месеца
- Тегло: 1.42kg
65.46€ (128.03лв.)
без ДДС: 54.55€ (106.69лв.)
Етикети:
Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, 75002-822-0
, BALLARINI
, Съдове за готвене
, Продукти за дома
, купете Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, цена Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, оферти Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, ревю Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, промоция Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, онлайн магазин Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, поръчай Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0 мнения
, Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0 сравнение
, евтин Съдове за готвене
, топ Съдове за готвене
, най-добър Съдове за готвене
, нов Съдове за готвене
, ballarini {ucfirst}съдове за готвене
, оригинален Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, гаранция Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, бърза доставка Induction frying pan BALLARINI Salina Granitium 28 cm 75002-822-0
, BALLARINI цена
, BALLARINI промоция
, BALLARINI отстъпка
, BALLARINI Съдове за готвене
, съдове за готвене в българия
, съдове за готвене techmag
, онлайн поръчка Съдове за готвене
, магазин за Съдове за готвене
, топ оферти Съдове за готвене
, BALLARINI 75002-822-0 характеристики
, BALLARINI 75002-822-0 спецификации
, BALLARINI 75002-822-0 review
, BALLARINI 75002-822-0 сравнение
, BALLARINI 75002-822-0 отзиви
, BALLARINI 75002-822-0 намаление
| Material: | Aluminium |
| Product colour: | Steel, Grey |
| Type: | All-purpose pan |
| Shape: | Round |
| Handle material: | Steel |
| Suitable for hob types: | Halogen, Induction, Ceramic, Electric, Gas |
| Internal coating: | Granite |
| Dishwasher proof: | Yes |
| Non-stick coating: | Yes |
| Oven proof: | Yes |
| Lid included: | No |
| Number of coating layers: | 6 |
| Weight: | 1.32 kg |
| Height: | 85 mm |
| Frying pan diameter: | 28 cm |
| Bottom thickness: | 5 mm |
| Overall length: | 49 cm |








