



BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 75002-815-0
- Гаранция: 120 месеца
- Тегло: 1.50kg
69.86€ (136.64лв.)
без ДДС: 58.22€ (113.87лв.)
Етикети:
BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, 75002-815-0
, BALLARINI
, Съдове за готвене
, Продукти за дома
, купете BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, цена BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, оферти BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, ревю BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, промоция BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, онлайн магазин BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, поръчай BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round мнения
, BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round сравнение
, евтин Съдове за готвене
, топ Съдове за готвене
, най-добър Съдове за готвене
, нов Съдове за готвене
, ballarini {ucfirst}съдове за готвене
, оригинален BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, гаранция BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, бърза доставка BALLARINI 75002-815-0 frying pan Wok/Stir-Fry pan Round
, BALLARINI цена
, BALLARINI промоция
, BALLARINI отстъпка
, BALLARINI Съдове за готвене
, съдове за готвене в българия
, съдове за готвене techmag
, онлайн поръчка Съдове за готвене
, магазин за Съдове за готвене
, топ оферти Съдове за готвене
, BALLARINI 75002-815-0 характеристики
, BALLARINI 75002-815-0 спецификации
, BALLARINI 75002-815-0 review
, BALLARINI 75002-815-0 сравнение
, BALLARINI 75002-815-0 отзиви
, BALLARINI 75002-815-0 намаление
| Lid included: | No |
| Temperature (min): | -20 °C |
| Non-stick coating: | Yes |
| Product colour: | Anthracite |
| Oven proof: | Yes |
| Freezer proof: | Yes |
| Internal coating: | Granite/Titanium |
| Type: | Wok/Stir-Fry pan |
| Handle material: | Stainless steel |
| Easy to clean: | Yes |
| Shape: | Round |
| Number of internal coating layers: | 6 |
| Suitable for hob types: | Induction, Gas |
| Material: | Aluminium |
| Handles quantity: | 1 |
| Dishwasher proof: | Yes |
| Temperature (max): | 230 °C |
| Diameter: | 30 cm |
| Height: | 121 mm |
| Bottom diameter: | 12 cm |
| Width: | 313 mm |
| Weight: | 1.54 kg |
| Chestnut cutter: | No |
| Knife included: | No |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Spatula: | No |
| Cutting board: | No |
| Tongs: | No |
| Heat diffuser included: | No |







