





Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0 – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 75002-808-0
- Гаранция: 120 месеца
- Тегло: 0.86kg
53.04€ (103.74лв.)
без ДДС: 44.20€ (86.45лв.)
Етикети:
Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, 75002-808-0
, BALLARINI
, Съдове за готвене
, Продукти за дома
, купете Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, цена Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, оферти Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, ревю Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, промоция Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, онлайн магазин Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, поръчай Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0 мнения
, Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0 сравнение
, евтин Съдове за готвене
, топ Съдове за готвене
, най-добър Съдове за готвене
, нов Съдове за готвене
, ballarini {ucfirst}съдове за готвене
, оригинален Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, гаранция Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, бърза доставка Frying Pan Ballarini Salina Granitium Granite 20 cm 75002-808-0
, BALLARINI цена
, BALLARINI промоция
, BALLARINI отстъпка
, BALLARINI Съдове за готвене
, съдове за готвене в българия
, съдове за готвене techmag
, онлайн поръчка Съдове за готвене
, магазин за Съдове за готвене
, топ оферти Съдове за готвене
, BALLARINI 75002-808-0 характеристики
, BALLARINI 75002-808-0 спецификации
, BALLARINI 75002-808-0 review
, BALLARINI 75002-808-0 сравнение
, BALLARINI 75002-808-0 отзиви
, BALLARINI 75002-808-0 намаление
| Product colour: | Granite |
| Dishwasher proof: | Yes |
| Type: | All-purpose pan |
| Material: | Titanium, Aluminium |
| Handle colour: | Silver |
| Suitable for hob types: | Induction, Electric, Ceramic, Gas, Halogen |
| Easy to clean: | Yes |
| Handles quantity: | 1 |
| Lid included: | No |
| Shape: | Round |
| Internal coating: | non-stick |
| Scratch-resistant: | Yes |
| Hangable: | Yes |
| Weight: | 860 g |
| Diameter: | 20 cm |
| Bottom thickness: | 5 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |








