





iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: XU2493HS-B6
- Гаранция: 36 месеца
- Тегло: 4.83kg
131.70€ (257.58лв.)
без ДДС: 109.75€ (214.65лв.)
![]() |
12 x 12.44 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, XU2493HS-B6
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA XU2493HS-B6 характеристики
, IIYAMA XU2493HS-B6 спецификации
, IIYAMA XU2493HS-B6 review
, IIYAMA XU2493HS-B6 сравнение
, IIYAMA XU2493HS-B6 отзиви
, IIYAMA XU2493HS-B6 намаление
| Product colour: | Black |
| Feet colour: | Black |
| Market positioning: | Business |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 16 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Depth (with stand): | 209.5 mm |
| Width (with stand): | 539.5 mm |
| Height (with stand): | 493 mm |
| Weight (with stand): | 5.1 kg |
| Flicker-free technology: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Quick start guide: | Yes |
| Cables included: | AC, HDMI |
| Stand included: | Yes |
| Response time: | 0.5 ms |
| Display diagonal: | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display surface: | Matt |
| Display brightness (typical): | 250 cd/m² |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| HD type: | Full HD |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Screen shape: | Flat |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Viewable size, vertical: | 29.6 cm |
| Contrast ratio (typical): | 1300:1 |
| Pixel pitch: | 0.275 x 0.275 mm |
| Maximum refresh rate: | 100 Hz |
| Digital horizontal frequency: | 30 - 115 kHz |
| Display diagonal (metric): | 60.5 cm |
| Viewable size, horizontal: | 52.7 cm |
| Panel type: | IPS |
| Touchscreen: | No |
| Display technology: | LED |
| NTSC coverage (typical): | 72% |
| sRGB coverage (typical): | 96% |
| RMS rated power: | 4 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Tilt angle range: | 5 - 23° |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Swivelling: | Yes |
| Height adjustment: | No |
| On Screen Display (OSD) languages: | French, German, Italian, Dutch, English, Russian, Polish, Japanese |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Swivel angle range: | 45 - 90° |
| Pivot angle: | 0 - 90° |
| Pivot: | Yes |
| Cable management: | Yes |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Headphone outputs: | 1 |
| Headphone out: | Yes |
| HDMI: | Yes |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code: | 1872767 |
| Sustainability certificates: | UKCA, VCCI, TÜV mark, EAC, PSE, RoHS, WEEE, CE, REACH, TCO, ErP |
| Sustainability compliance: | Yes |











