iiyama ProLite XU2493HS-B6 computer monitor 60.5 cm (23.8") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
  • Наличност: доставка 7 до 10 дни
  • Модел: XU2493HS-B6
  • Гаранция: 36 месеца
  • Тегло: 4.83kg
ГПР /%/
Product colour:Black
Feet colour:Black
Market positioning:Business
Power consumption (off):0.3 W
AC input frequency:50/60 Hz
AC input voltage:100 - 240 V
Energy efficiency class (SDR):E
Power consumption (standby):0.5 W
Power consumption (typical):16 W
Energy efficiency scale:A to G
Depth (with stand):209.5 mm
Width (with stand):539.5 mm
Height (with stand):493 mm
Weight (with stand):5.1 kg
Flicker-free technology:Yes
Low Blue Light technology:Yes
Quick start guide:Yes
Cables included:AC, HDMI
Stand included:Yes
Response time:0.5 ms
Display diagonal:60.5 cm (23.8")
Display resolution:1920 x 1080 pixels
Display surface:Matt
Display brightness (typical):250 cd/m²
Native aspect ratio:16:9
HD type:Full HD
Viewing angle, vertical:178°
Viewing angle, horizontal:178°
Display number of colours:16.7 million colours
Screen shape:Flat
Contrast ratio (dynamic):80000000:1
Viewable size, vertical:29.6 cm
Contrast ratio (typical):1300:1
Pixel pitch:0.275 x 0.275 mm
Maximum refresh rate:100 Hz
Digital horizontal frequency:30 - 115 kHz
Display diagonal (metric):60.5 cm
Viewable size, horizontal:52.7 cm
Panel type:IPS
Touchscreen:No
Display technology:LED
NTSC coverage (typical):72%
sRGB coverage (typical):96%
RMS rated power:4 W
Number of speakers:2
Built-in speaker(s):Yes
Cable lock slot:Yes
Tilt angle range:5 - 23°
Cable lock slot type:Kensington
Panel mounting interface:100 x 100 mm
VESA mounting:Yes
Swivelling:Yes
Height adjustment:No
On Screen Display (OSD) languages:French, German, Italian, Dutch, English, Russian, Polish, Japanese
On Screen Display (OSD):Yes
Swivel angle range:45 - 90°
Pivot angle:0 - 90°
Pivot:Yes
Cable management:Yes
DisplayPorts quantity:1
HDCP:Yes
HDMI ports quantity:1
Headphone outputs:1
Headphone out:Yes
HDMI:Yes
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:1872767
Sustainability certificates:UKCA, VCCI, TÜV mark, EAC, PSE, RoHS, WEEE, CE, REACH, TCO, ErP
Sustainability compliance:Yes
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: BE QUIET!
Brand: Philips
Brand: Philips
Product colour:Black Market positioning:Home AC input voltage:100 - 240 V AC input frequency:50 - 60 Hz Power consumption (typical):27.9 W Power consu..
Brand: AOC
Други продукти на този производител
Brand: IIYAMA
Brand: IIYAMA
Market positioning:Gaming Product colour:Black Power consumption (typical):18 W Energy consumption (SDR) per 1000 hours:18 kWh Power supply type:Inter..
Market positioning:Gaming Product colour:Black Power consumption (standby):0.5 W Energy efficiency class (SDR):E European Product Registry for Energy ..