





iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: ✔ В наличност
- Модел: GC2480HSU-B1
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 6.00kg
196.94€ (385.19лв.)
без ДДС: 164.12€ (320.99лв.)
![]() |
12 x 18.60 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, GC2480HSU-B1
, IIYAMA
, LCD & LED Монитори
, Настолни компютри & Монитори
, купете iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, цена iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, оферти iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, ревю iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, промоция iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, онлайн магазин iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, поръчай iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black мнения
, iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black сравнение
, евтин LCD & LED Монитори
, топ LCD & LED Монитори
, най-добър LCD & LED Монитори
, нов LCD & LED Монитори
, iiyama {ucfirst}lcd & led монитори
, оригинален iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, гаранция iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, бърза доставка iiyama G-MASTER GC2480HSU-B1 computer monitor 61 cm (24) 1920 x 1080 pixels Full HD LED Black
, IIYAMA цена
, IIYAMA промоция
, IIYAMA отстъпка
, IIYAMA LCD & LED Монитори
, lcd & led монитори в българия
, lcd & led монитори techmag
, онлайн поръчка LCD & LED Монитори
, магазин за LCD & LED Монитори
, топ оферти LCD & LED Монитори
, IIYAMA GC2480HSU-B1 характеристики
, IIYAMA GC2480HSU-B1 спецификации
, IIYAMA GC2480HSU-B1 review
, IIYAMA GC2480HSU-B1 сравнение
, IIYAMA GC2480HSU-B1 отзиви
, IIYAMA GC2480HSU-B1 намаление
| Product colour: | Black |
| Market positioning: | Gaming |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Power consumption (off): | 0.3 W |
| AC input voltage: | 100 - 240 V |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 18 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 24 kWh |
| Power consumption (typical): | 21 W |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Power supply type: | Internal |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Height (with stand): | 394.5 mm |
| Depth (with stand): | 202 mm |
| Width (with stand): | 535.5 mm |
| Weight (with stand): | 3.8 kg |
| Flicker-free technology: | Yes |
| VESA Adaptive Sync support: | Yes |
| Low Blue Light technology: | Yes |
| Package type: | Box |
| Package weight: | 6 kg |
| Package height: | 408 mm |
| Package width: | 622 mm |
| Package depth: | 171 mm |
| Power cable length: | 1.5 m |
| HDMI cable length: | 1.5 m |
| Screen shape: | Curved |
| Display diagonal: | 61 cm (24") |
| Viewing angle, vertical: | 178° |
| Pixel pitch: | 0.271 x 0.271 mm |
| Display number of colours: | 16.7 million colours |
| Viewing angle, horizontal: | 178° |
| Display surface: | Matt |
| Response time: | 0.5 ms |
| Display resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Display brightness (typical): | 300 cd/m² |
| HD type: | Full HD |
| Contrast ratio (dynamic): | 80000000:1 |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen curvature rating: | 1500R |
| Touchscreen: | No |
| Horizontal scan range: | 30 - 200 kHz |
| Colour gamut standard: | sRGB, NTSC |
| Display diagonal (metric): | 60 cm |
| Panel type: | VA |
| Viewable size, vertical: | 52.1 cm |
| Viewable size, horizontal: | 29.3 cm |
| Display technology: | LED |
| Contrast ratio (typical): | 3000:1 |
| Maximum refresh rate: | 180 Hz |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| sRGB coverage (typical): | 96% |
| NTSC coverage (typical): | 72% |
| Built-in camera: | No |
| RMS rated power: | 2 W |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Cable lock slot: | Yes |
| Cable lock slot type: | Kensington |
| Tilt angle range: | 22 - 4° |
| VESA mounting: | Yes |
| Panel mounting interface: | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment: | Yes |
| On Screen Display (OSD) languages: | Portuguese, Japanese, Polish, German, Italian, Dutch, French, Spanish, English, Russian, Czech |
| Wall mountable: | Yes |
| On Screen Display (OSD): | Yes |
| Cable management: | Yes |
| DisplayPort version: | 1.4 |
| DisplayPorts quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| HDMI version: | 2.0 |
| Built-in USB hub: | Yes |
| HDMI ports quantity: | 2 |
| Headphone out: | Yes |
| USB hub version: | 2.0 |
| HDMI: | Yes |











