





iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: IUH3SL4K
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.07kg
24.52€ (47.95лв.)
без ДДС: 20.43€ (39.96лв.)
Етикети:
iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, IUH3SL4K
, IBOX
, USB Хъбове
, Периферия
, купете iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, цена iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, оферти iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, ревю iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, промоция iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, онлайн магазин iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, поръчай iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver мнения
, iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver сравнение
, евтин USB Хъбове
, топ USB Хъбове
, най-добър USB Хъбове
, нов USB Хъбове
, ibox {ucfirst}usb хъбове
, оригинален iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, гаранция iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, бърза доставка iBox IUH3SL4K notebook dock/port replicator USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Power Delivery 100W Silver
, IBOX цена
, IBOX промоция
, IBOX отстъпка
, IBOX USB Хъбове
, usb хъбове в българия
, usb хъбове techmag
, онлайн поръчка USB Хъбове
, магазин за USB Хъбове
, топ оферти USB Хъбове
, IBOX IUH3SL4K характеристики
, IBOX IUH3SL4K спецификации
, IBOX IUH3SL4K review
, IBOX IUH3SL4K сравнение
, IBOX IUH3SL4K отзиви
, IBOX IUH3SL4K намаление
| Depth: | 121 mm |
| Width: | 10 mm |
| Height: | 27 mm |
| USB Power Delivery revision: | 3.0 |
| Product colour: | Silver |
| Hub interfaces: | USB Type-C |
| Host interface: | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C |
| HDMI: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Card reader: | SD |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity: | 2 |
| Cable length: | 0.15 m |



