





HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 8Y6N2U8
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.31kg
1,273.09€ (2,489.95лв.)
без ДДС: 1,060.91€ (2,074.96лв.)
![]() |
12 x 120.22 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, 8Y6N2U8
, Hewlett-Packard
, Лаптопи
, Лаптопи и аксесоари
, купете HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, цена HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, оферти HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, ревю HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, промоция HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, онлайн магазин HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, поръчай HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked мнения
, HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked сравнение
, евтин Лаптопи
, топ Лаптопи
, най-добър Лаптопи
, нов Лаптопи
, hewlett-packard {ucfirst}лаптопи
, оригинален HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, гаранция HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, бърза доставка HP ZBook Firefly 14 G9 Intel® Core™ i7 i7-1260P Mobile workstation 35.6 cm (14) WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Silver New Repack/Repacked
, Hewlett-Packard цена
, Hewlett-Packard промоция
, Hewlett-Packard отстъпка
, Hewlett-Packard Лаптопи
, лаптопи в българия
, лаптопи techmag
, онлайн поръчка Лаптопи
, магазин за Лаптопи
, топ оферти Лаптопи
, Hewlett-Packard 8Y6N2U8 характеристики
, Hewlett-Packard 8Y6N2U8 спецификации
, Hewlett-Packard 8Y6N2U8 review
, Hewlett-Packard 8Y6N2U8 сравнение
, Hewlett-Packard 8Y6N2U8 отзиви
, Hewlett-Packard 8Y6N2U8 намаление
| Configurable TDP-down: | 20 W |
| Processor generation: | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Processor family: | Intel® Core™ i7 |
| Processor cache: | 18 MB |
| Processor cache type: | L3 |
| Processor boost frequency: | 4.7 GHz |
| Processor cores: | 12 |
| Processor model: | i7-1260P |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Processor threads: | 16 |
| On-board graphics card model: | Intel Iris Xe Graphics |
| Discrete graphics card model: | Not available |
| On-board graphics card: | Yes |
| Discrete graphics card: | No |
| Internal memory type: | DDR5-SDRAM |
| Maximum internal memory: | 64 GB |
| Internal memory: | 16 GB |
| Product type: | Mobile workstation |
| Product colour: | Silver |
| AC adapter power: | 65 W |
| Width: | 315.6 mm |
| Height: | 19.9 mm |
| Weight: | 1.47 kg |
| Depth: | 224.3 mm |
| WLAN controller manufacturer: | Intel |
| Bluetooth version: | 5 |
| WWAN: | N |
| Bluetooth: | Yes |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna type: | 2x2 |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Mobile network connection: | No |
| Motherboard chipset: | Intel SoC |
| Embedded options available: | No |
| Execute Disable Bit: | Yes |
| Anti-glare screen: | Yes |
| Display resolution: | 1920 x 1200 pixels |
| Display diagonal: | 35.6 cm (14") |
| Touchscreen: | No |
| Display brightness: | 250 cd/m² |
| HD type: | WUXGA |
| Native aspect ratio: | 16:10 |
| Panel type: | IPS |
| Display diagonal (metric): | 35.6 cm |
| Operating system architecture: | 64-bit |
| Operating system installed: | Windows 11 Pro |
| Number of built-in speakers: | 2 |
| Number of microphones: | 2 |
| Audio system: | Bang & Olufsen |
| Built-in microphone: | Yes |
| Storage media: | SSD |
| Optical drive type: | No |
| SSD capacity: | 512 GB |
| Number of SSDs installed: | 1 |
| Total storage capacity: | 512 GB |
| SSD interface: | NVMe, PCI Express |
| NVMe: | Yes |
| Smart card reader: | Yes |
| Thunderbolt 4 ports quantity: | 2 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Combo headphone/mic port: | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity: | 2 |
| Charging port type: | DC-in jack |
| HDMI version: | 2.0 |
| Front camera resolution (numeric): | 5 MP |
| Front camera: | Yes |
| Battery technology: | Lithium Polymer (LiPo) |
| Number of battery cells: | 3 |
| Keyboard special features: | Spill-resistant |
| Keyboard backlit colour: | White |
| Numeric keypad: | No |
| Full-size keyboard: | Yes |
| Pointing device: | Clickpad |
| Keyboard backlit: | Yes |
| Spill-resistant keyboard: | Yes |
| Hazard pictogram(s): | GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful |
| Warnings: | Do not expose to intense heat or open flame for prolonged periods. |






